Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet ezen az oldalon barátoka...

Lehet ezen az oldalon barátokat találni akik nem antiszociálisak és nem tűnnek el?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van és gondoltam hogy adok ennek az oldalnak is esélyt és próbálok szerezni pár barátot.

Idáig sok fura emberbe botlottam bele.

Volt olyan hogy este dumáltunk egymással,elköszöntünk,aztán másnap késő délután látom,hogy van 4 új üzenetem ettől az embertől és a végén már hisztizett és fenyegetett hogy letilt,mert nem válaszoltam délelőtt,pedig dolgoztam,szóval nem is léptem fel az oldalra.

Ha beszélgetek pár emberrel és érdeklődöm hogy mi a hobbijuk,akkor írják,hogy nem sok minden. Gépeznek leginkább.


Lehet itt barátokat találni akik nem ilyen furák és személyesen is lehet velük programokat csinálni?


2021. aug. 7. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
10-bol 10-zel megszakadt a kapcsolat. Ebbol kb 3 volt az en saram.
2021. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Itt csak olyanok vannak, akik képtelenek kapcsolatokat kialakítani. Akárkivel találkoznak, beszélgetnek, nekik az nem jó.
2021. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, persze. Csak ugye sok kevésbé ideális jelölt közül kell kiszűrni őket sajnos.
2021. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után behalnak a beszélgetések.Ezért ajánlott élőben is talizni.
2021. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokszor már az első nap érzem,hogy eléggé döcögős az üzenetváltás. Jobbára én érdeklődöm
2021. aug. 7. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy lehet-e itt barátokat találni, de abból ne csinálj nagy ügyet, ha valakinek csak annyi a hobbija, hogy gépezik. Ez még nem azt jelenti, hogy nem lenne kedve bármi egyebet csinálni. Lehet, hogy társaság hiányában nem csinál mást, de ettől még nyitott lenne más dolgokra.
2021. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!