Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz barát elfelejtése?

Rossz barát elfelejtése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom mi tévő legyek! Volt egy barátságom ami az elején szép és jó volt azonban az évek során egyre romlottabb lett az ember számomra(folyton kibeszélt mindenkit, sértegetett stb). Végül véget ért ez a barátság azonban még mindig nagyon nyomasztó mikor meglátom pl egy közösségi oldalon, vagy egy közös emléket…(minden honnan töröltem de ennek ellenére is látom közös ismerősökön keresztül)

Esetleg lehet ez ellen tenni? Nagyon megváltozik a hangulatom, rosszul leszek és nyomasztó gondolatok jutnak eszembe (veszekedések,beszólások). Hogyan lehet minél előbb elfelejteni valakit?



2023. jún. 14. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

En tiltottam, kb azt lehet tenni mint egy rossz szakitas utan.

Felnagyitod a hibakat, amikor mar sok a harag benned mar idovel nem is sajnalod. Nekem is volt hasonlo baratnom, tudtam milyen de ezert idovel probaltam bekesen elvalni, de ő szepen beolvasott, jatszotta a sertodotres, értetlent. Tovabbra is keresni probalt, nem beszeltunk ezota... tovabbra se értem hogy minek keres ha az a velemenye rolam, amiket leirt. Meg indulatbol se irjon nekem olyanokat, mert nincs igaza.

2023. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!