Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos a dolog vagy én fújom fel?

Jogos a dolog vagy én fújom fel?

Figyelt kérdés
Augusztus végén volt a születésnapom, és a szorosabb baráti körömből (kilencen vagyunk és együtt nőttünk fel) egy valakinek jutott csak eszébe. A legjobb barátnőm pedig (már második éve) két nappal hamarabb köszöntött fel, mert nem tudta pontosan,mikor van a szülinapom. Ez nekem nagyon rosszul esett, hogy még csak eszükbe se jutottam. Ti hogyan reagálnátok ilyen helyzetben?

2021. szept. 13. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha barátok, akkor feltételezem, hogy meg lehet velük beszélni anélkül, hogy sértődötten célozgatnál, hogy bánt a dolog. Ha nem, akkor nem barátok.
2021. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj velük. Amúgy nekem is van olyan barátom akit imádok, viszont csak nagyjából tudom, hogy mikor van a szülinapja. Nekem is nemrég kérdezték meg újra, nincs vele gond. Általában nem azon a napon találkozunk, nem gáz,ha nem rögzül
2021. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Én nem tudom megjegyezni a dátumokat. Egy barátság nem egy "boldog születésnapot"-on kell, hogy múljon.

Szerintem te fújod föl.

2021. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1es, attól még lehetnek barátok vagy haverok.
2021. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, te mindegyik barátod születésnapját fejből tudod, bmeg?
2021. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Az emberek panaszkodnak a történelemoktatásra, mert lexikális tudást kér, köztük rengeteg évszámot. Erre te azon problémázol, hogy nem tudják a születési dátumodat. Ne haragudj de ha ilyen vagy akkor inkább ne legyél a barátom.
2021. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5: igen, tudom fejből az összes barátom születésnapját.

#6: azért a töritanulás és egy barát születésnapját megjegyezni két külön dolog :D

Köszi a normális válaszokat, tényleg én fújtam fel a dolgot :)

2021. okt. 5. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!