Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találkozni fogok vele,mit tegyek?

Találkozni fogok vele,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác tőlem 2 honappal nagyobb, nos egy rendezvényen találkoztam vele előszőr és akkor annyira nem tetszett de ahogy hazamentem folyton ő járt a fejemben ezért rá írtam. Mondta hogy "majd még beszélünk" de aznap nem írt és ezért ezután mindif én írtam neki. Utoljára június 7-én írtam és azóta nem beszéltünk, de holnap lesz a barátnőm születésnapja és elmegyünk egy helyre ahol ő is ott lesz. Örülök is hogy újra láthatom de egyben nagyon félek mert a fiu osztálytrásam ráirt valamit velem kapcsolatban amit nem küld el, és azt mondták hogy "nagyszájú" erre megkérdeztem hogy szerintetek fog valami olyant szólni nekem ami nem esne jól-igen volt a válasz de aztán mondták, hogy akit nem ismer azzal nem olyan de én nagyon félek szóval segítsetek legyszi. Bocsi ha nagyon hülye a kérdés.

2023. jún. 15. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Huha, nos öm... ha találkozol vele ne foglalkozz vele. Mivel idézem annyira nem tetszett
2023. jún. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!