Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha csúnya férfiként jól érzem...

Ha csúnya férfiként jól érzem magam saját társaságomban, jól elvagyok magamba, nincs szükségem a környezetem validációjára az szokta zavarni az embereket?

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 22:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10


Provokáció?

2023. jún. 16. 09:10
 12/19 anonim ***** válasza:

Tehát te békésen ülsz magadban, mire odajönnek, és elkezdenek veled kötözködni, hogy ezt csúnya férfiként mégis hogy képzeled.

Valóban életszerű.

2023. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
Nekem eléggé úgy tűnik, hogy debil vagy az pedig valóban elég zavaró tud lenni.
2023. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12


Miért szerinted aki nem vesz részt a szocializációban (hierarchizálódásban) azt csak úgy békén fogják hagyni?

Dehogy. Meg akarják keseríteni az életét mert a dominanciaharcban való részvétel látszólag kötelező emberi törzsekben.

2023. jún. 16. 09:58
 15/19 anonim ***** válasza:
37%

Más dolog feltűnően nem szólni senkihez, és megint más nem részt venni a "dominanciaharcban". Ha neked feltűnően derogál a többiekkel minimális kapcsolatot fenntartani, az tényleg baromira irritáló. Ettől még semmiféle hierarchiálódásban nem kell részt venni.

Sajnállak, hogy ilyen kis csökött vagy.

2023. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
incel alert
2023. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

15


Látod, erről beszélek.

Az interakció kötelező jellegű.

De amíg részt akartam venni arról mindig kiderült, hogy egyben dominanciaharc és éreztették velem, hogy nem vagyok nagyon elől, köszörülték rajtam a nyelvem.

Ezért önként kivonultam mert azok a feltételek nem feleltek meg, tehát nincs kedvem részt venni a dominanciaharcban mert az olyan állatias, de ugye ez sem tetszik.

Tehát azt akarják, hogy részt vegyél és ha alul a helyed akkor tudd azt, mert ha nem veszel részt akkor szerintem zavarja őket, hogy nem tudod ha esetleg alul vagy.

2023. jún. 16. 10:47
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Fúb+, te nem vagy százas.

Szerintem rejtem is ezt a kérdést, értelmetlen.

További jó kínlódást!

2023. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Pedig tök igazakat ír a kérdező. Ugyanilyeneket tapasztaltam, pedig én egy csinosabbnak számító nő vagyok.

Kérdező, szerintem meg is fejtetted. Aki senkinek nem hajlandó a seggét nyalni, azaz önként alárendelődni másoknak - dominanciaharc (vagy beállni egy klikkbe és részt venni egy másik klikk savazásában), azt a prolibb társaságokban megfúrják, mindegy, hogy te nekik semmit nem ártasz, és udvarias, segítőkész, jóindulatú vagy. És itt az is mindegy, mennyire vagy szép vagy ronda. (ráadásul a szépek ellen az ellenkező nemből irigységből is szoktak "tevékenykedni") És sajnos sokan nem teszünk szert olyan kvalitásokra, hogy megengedhessük magunknak, hogy ne kelljen min. részben prolibb társaságokba járnunk, gondolok itt a megélhetésünkre. (mert pl. nem mindenki rendelkezik olyan kvalitásokkal, hogy extra keresett munkaerő legyen és így befolyásolhassa, milyen körülmények között dolgozik) Szerintem más közösségekben nem kell, hogy ilyen problémáink legyenek, mert mi választjuk meg, kikkel barátkozunk, mely családtagokkal tartjuk a kapcsolatot stb.

2023. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!