Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért képzelnek a fiúbarátok...

Miért képzelnek a fiúbarátok mindig többet bele a barátságban?

Figyelt kérdés
Általános tapasztalatom, de barátnőimmel beszélgetve is ez jött le, hogy egy idő után mindig minimum pettingelni akarnak a srácok, de leginkább többet mikor az elején leszögezzük, hogy ez csak fiú-lány barátság, ha nemet mondok meg én vagyok a büdös k***. A másik amúgy rosszabb kategória meg a hősszerelmes, aki meg bevallja, hogy engem akar és ha elutasítom vagy nem vallja be de bepasizom akkor meg vérig van sértve és én vagyok a szemét k****
2023. jún. 18. 19:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És hozzáteszem, nem tinik vagyunk, szóval ez elképesztő huszonéves elvileg felnőtt férfiaktól!
2023. jún. 18. 19:10
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Mert még mindig nincs igaz barátság férfi és nő között. Miért nem tudjátok megérteni? :)
2023. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Mert így működnek a férfiak. Ritkán fogsz olyat találni aki egy idő után nem próbál meg osszejonni veled de abban biztos lehetsz hogy fog rólad fantazialni. Sok nőnek fel kéne fognia hogy egy fiú barát sose csak azert van ott mert barát hanem mert van más szándéka is. Utanna meg megsertodnek mert megkered hogy ne legyen fiú barátja..
2023. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos a fiatal fiúk azt hiszik, hogy esélyük lehet egy "korban hozzájuk illő" lánynál, miközben a lányok a már régen a pénzes, idősebb pasasokra hajtanak.

Azután a nők visszakapják az élettől ugyanezt 40 + os korukban, amikor majd ott állnak elváltan néhány purgyéval és hiába keresnek majd "korban hozzájuk illő" 40 + os pasast, mert azok könnyedén találnak maguknak huszonéves csajokat is.

2023. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Én sem hiszek a fiú-lány barátságban. Akivel közelebbi kapcsolatba kerültem lánnyal, azokkal mind volt valami szexuális dolog előbb-utóbb, mert vagy én akartam, vagy ő. A lányoknak legyenek barátnői, akikkel elvan, a fiúknak legyenek haverjai, akikkel elvan, és meg tudják beszélni a dolgaikat. Így akiket ismerek nőket, és nem akar egyikünk se semmit a másiktól, azt maximum ismerősömnek nevezem, nem havernak vagy barátnak.
2023. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Mert sunyi f4szok. Azt hiszik, hogy így könnyebben belemegy az ismerkedésbe a nő ez jó indítás. Majd később átalakul vonzalommá.
2023. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
#6 És ez így is van, előbb utóbb az összes ilyen csaj kinyitja a boltot a "barátnak".
2023. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Mert igazi barátok, meg egyébként bunkók.


Igazi fiú barát nem így viselkedik.

2023. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Van férfi-nő barátság, tapasztalatból tudom, de ez nem az, amit leírtál.
2023. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

7

Nincs így. Én pl még egy fiú barátommal se kavartam.

Egyiket se tartottam vonzónak, semmilyen értelemben. Előbb vadásznék puncira, minthogy valaha is velük foglalkozzak.

Rondák, mint a bűn.

Na de barátságban nem a külső számít. Nincs vonzalom. Szerintem legalábbis.. Ezért is beszélgettem velük, mivel csak barátságot akartak.

Kb 6 ilyen eset volt, utána már nem voltam nyitott a barátkozásra. Úgyis mindegyik nyomul. Idő pocsékolás velük foglalkozni.

2023. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!