Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ghostingol aztán meg mosolyogv...

Ghostingol aztán meg mosolyogva köszön az utcán. Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnők voltunk, de aztán nekem született egy kislányom és úgy felszívódott, hogy köpni nyelni nem tudtam. Egy ideig még messengeren tartottuk a kapcsolatot, de nem látogatott meg soha, nem is látta a gyerekünket miközben a terhességem előtt ő állt a legközelebb hozzám a párom és a családomon kívül. Nagyon rosszul esett, de már több hónapja nem beszéltünk, engem már nem is érdekel miért ignorált teljesen, mert nem hiányzik az életemből, viszont undorítónak tartom, hogy egyszer csak nem válaszolt hiába írtam neki. Ma összefutottunk teljesen random az utcán és bár, próbáltam úgy tenni, mintha nem is látnám, de jó hangosam ránk köszönt így muszáj voltam viszonozni, de csak futólag néztünk egymásra. Visszaköszöntem neki, de őszintén felbosszantott, mert aki így ghostingol minden előjel nélkül az nekem ne köszöngessen. Szerintetek az ilyen emberek mit éreznek? Annyiba nem nézett, hogy egy több éves barátság után felhívjon vagy leírja, hogy mi baja van velem, de az utcán meg van képe köszönni? Annyira kiváncsi lennék mi játszódik le az agyában.

Ti ghostingoltatok már? Mit tettél, ha utána összefutottatok valahol?


2023. jún. 19. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen én egyszer ghostingoltam így valakit. Most nem mondom, hogy te is ilyen vagy, de az a "barátnő" állandó jelleggel sértő beszólásokat, celzasokat tett, rivalizált, mindent megtett, hogy leépítsen. De ha ot kérdeznéd ő is fel lenne háborodva, hogy "gerinctelenül eltűntem".
2023. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyesmi nem volt, sőt inkább rá volt mindig is jellemző a beszólogatás, rivalizálás. Nem tudom mi oka volt erre, szerintem az zavarta, hogy anya lettem és már nem bulizok meg természetesen máshogy élem az életem, mint azelőtt. Nekem nem is a ghostingolással van bajom, mert azon túlléptem, hanem azzal, hogy most meg köszönni mer mikor így viselkedett.
2023. jún. 19. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Én is megszakítanám a kapcsolatot azzal a barátnővel, aki szült, mert én gyerekmentes vagyok és semmilyen közös témánk nem maradna, még megjátszani sem tudom, hogy érdekel pistike, meg milyen színűt kakilt, stb. Ettől függetlenül az utcán nyilván köszönnék, mert nem vagyok bunkó. Ha nem köszönt volna neked, akkor meg az lenne a bajod. Abba valószínűleg nem gondoltál bele, hogy a barátnődnek is abból lett elege, hogy a gyerek a gyerek a gyerek, az ő problémáit meg sem hallgattad.
2023. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, hogy alig maradt közös témánk, nekem lett több gyerekes barátnőm, ő pedig talált magának másokat, akikkel eljárogat azokra a programokra, amit anno velem csinált. Ugyanakkor, ha ahhoz elég bunkó volt, hogy minden szó nélkül felszívódjon akkor ne is csináljon úgy, mint egy régi jó ismerős.
2023. jún. 19. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
hát nem csoda, hogy lelépett...
2023. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

köszönni nemcsak jó ismerősöknek szokás, hanem bármelyik ismerősnek

...és ezek szaporodnak. jaj...

2023. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aterzem, velem is ezt csinalta egyik volt baratom.

Koszontem ra, ignoralt, nem igazan orult hogy odamentem hozza.

Aztan egy ev ujra csak ugy semmibol ram koszont mosolyogva. Elotte sokszor kerult engem.

Nem ertem mi van vele…

Max akkor koszonok ra, ha o koszon elore.

2023. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Te meg a Gy.k.-n kibeszéled, mint egy igazi plázap*csa. xD
2023. jún. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Persze, hogy normális, az ember köszön a régi ismerőseinek az utcán akkor is, ha már nem tartják a kapcsolatot.
2023. jún. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
En az ilyennek megirnam, hogy nem baj, ha maskor nem koszon, hiszen mar ismerosok sem vagytok.
2023. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!