Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ghostingol aztán meg mosolyogv...

Ghostingol aztán meg mosolyogva köszön az utcán. Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnők voltunk, de aztán nekem született egy kislányom és úgy felszívódott, hogy köpni nyelni nem tudtam. Egy ideig még messengeren tartottuk a kapcsolatot, de nem látogatott meg soha, nem is látta a gyerekünket miközben a terhességem előtt ő állt a legközelebb hozzám a párom és a családomon kívül. Nagyon rosszul esett, de már több hónapja nem beszéltünk, engem már nem is érdekel miért ignorált teljesen, mert nem hiányzik az életemből, viszont undorítónak tartom, hogy egyszer csak nem válaszolt hiába írtam neki. Ma összefutottunk teljesen random az utcán és bár, próbáltam úgy tenni, mintha nem is látnám, de jó hangosam ránk köszönt így muszáj voltam viszonozni, de csak futólag néztünk egymásra. Visszaköszöntem neki, de őszintén felbosszantott, mert aki így ghostingol minden előjel nélkül az nekem ne köszöngessen. Szerintetek az ilyen emberek mit éreznek? Annyiba nem nézett, hogy egy több éves barátság után felhívjon vagy leírja, hogy mi baja van velem, de az utcán meg van képe köszönni? Annyira kiváncsi lennék mi játszódik le az agyában.

Ti ghostingoltatok már? Mit tettél, ha utána összefutottatok valahol?


2023. jún. 19. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hasonlót velem is eljátszott egy régi barátnőm. Már rég nem beszélünk, de egyikünknek se jutna eszébe, hogy ne köszönjön, ha találkozunk. Ez nem azt jelenti, hogy szeretjük egymást, csak azt, hogy nem vagyunk teljesen bunkók.

Nőjj fel, és ne ezen hisztizz. Ismerősnek köszönünk, kész.

2023. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt túlreagálod. Nekem is van egy gyerekkori barátnőm, aki szült és ugyan én nem ghostingoltam, de azóta gyakorlatilag nem lehet vele beszélgetni. Nincs nagyon már közös témánk, ő meg sem hallgat, ha én mesélnék valamit, akkor közben a gyerekeknek szólogat, oda sem figyel, gyakorlatilag csak én hallgatom őt, mert érdemi kommunikációra nem képes. Régi barátság, sajnálom feladni, de nem sok értelme van.

Másik barátnőm szintén szült, egy programra nem lehet azóta rávenni, vagy arra, hogy legalább 1 évben egyszer üljünk be valahova gyerek nélkül, aki cuki, meg minden, csak épp nyugodtan nem lehet tőle 2 mondatot se váltani.

Sajnos az esetek többségében, ha az egyiknek családja lesz, míg a másiknak nincs, akkor a barátság el fog halni, mert mások lesznek mindkét félnél a prioritások. Ezt el kell fogadni, nem hisztizni rajta. Attól még köszönni lehet, sőt illik a másiknak, ha az utcán összefuttok, elvégre nem halálos ellenségek vagytok. Itt inkább te lettél volna bunkó, ha nem köszönsz és veled nincs minden rendben.

2023. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyerekmentes/nem szereti a gyerekeket. Én is törölni szoktam az ismerőseimet, ha terhesek lesznek. Mindig csak a hasas/babás képeket posztolják, masról se tudnak beszélni csak a gyerekről. Nekik cuki, nekem nem. Nem hiányzik, hogy ezt lássam /hallgassam.

Egyszerűen már nincs bennünk semmi közös.

2023. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!