Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
62 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Igen. A legjobb barátnőt hívják comborinak.
2023. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
igen, ha mindkét fél a saját neméhez vonzódik vagy ha mindkét fél ronda és emiatt nem jön be a másiknak
2023. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
2023 Budapest: itt alap a fiu lany barstsag. Az elmaradott videken meg meg mindig problemaznak rajta.
2023. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
pesten minkenki buzernyák? xdd
2023. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
#4 Nem, csak apád volt az és genetikusan öröklődött.
2023. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Létezik. Volt is, van is lány barátom. Fel sem merül a szex.
2023. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
50%
Igen létezik fiú és lány között barátság. Én már csak tudom!☺️
2023. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Létezik. 13éves kora óta ismerjük egymást. Én 6évvel vahyok idősebb. Ismertem az összes paliját, ő a csajaimat. Sokat segített hogy megértsem a női gondolkozást. Mikor valamilyen szitut a másik oldalról is megvilágít. Olyan oldalról ami egy faszinak eszébe sem jutna. Volt hogy mind a ketten szinglibe voltunk, de fel sem merült hogy legyen valami. De ez is csak később esett le mindkettőnknek. Most is ő az egyik (ha nem a legjobb) barátom. Pesze vágom hogy sok szellemi toprongy egy nővel baszáson kívül semmit nem tud elképzelni, de ez az ő szegénységi bizonyítványuk :)
2023. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok helyen megválaszoltam és objektíve azt mondtam, hogy nem!!


De mivel ezt nem lehet objektíve nézni, ezért elmondom az én szubjektív állás pontomat, vagyis azt, hogy én hogyan viszonyulok a nőkhöz!


Középiskolában csak beszélgető viszonyban voltam velük, tehát semmi mély barátság nem volt köztem és a lányok között!


Egyetemen is hasonló, bár ott ismertem meg az első barátnőmet, akivel tényleg elkezdtem barátkozni és utána össze is jöttünk! Ez 10 hónapig tartott és utána szakítás következett be (az hogy miért az most lényegtelen)! Persze a szakítás után felajánlotta a barátságot, de nem éltem ezzel a lehetőséggel, mivel én végletekben gondolkodok! Jött egy másik lány, akivel próbáltam barátként közeledni és összejönni vele, de nem jött össze (béna voltam, de ez is mellékes)!


És azóta megint úgy vagyok a lányokkal most, mint a középsuliba, tehát ha jönnek hozzám a nők beszélgetni, nem hajtom el őket, csak már nem akarok senkivel sem komolyabbat, csak beszélgetek velük és utána mindenki megy a maga dolgára!


Szóval ja én megszeretném magamat kímélni ettől a jelenségtől, a barátzónától, az elutasítástól, de ettől én még nem tartom magamat sem incelnek, sem nőgyűlölőnek! Inkább magamnak való vagyok, ha ellenkező neműekkel kéne barátkozni!

2023. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én abszolúte igen párti vagyok! A legjobb haverom fiú, és még csak kb. fél éve beszélünk. Majdnem az összes haverom fiú (az elején mind a barátnőimmel kapcsolatban érdeklődtek, de mivel ők elmondták h ugye kiket kedvelnek, én is, és igy alapult meg a kőlcsönös bizalom), egykét lány haverom van még. Pedig én is lány vagyok. XDD
2023. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!