Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú és...

Szerintetek létezik fiú és lány közötti barátság?

Figyelt kérdés
Esetleg írhatnátok tapasztalatokat, kivel mi történt vagy szerinte létezik vagy nem. :)

2023. máj. 4. 07:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy létezik.
2023. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem létezik.

Haverság lehet, de igazi barátság csak ideig-óráig. Ha tényleg szoros a kapcsolat akkor bizony az egyik fél (Szerencsés esetben mindkettő) többet fog érezni egy idő után.

2023. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem
2023. máj. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Egy darabig mindenképpen, aztán az egyik fél elkezd többet érezni a másik iránt, amiből vagy kapcsolat lesz, vagy szenvedés.
2023. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor lehet barátság, ha egyik fél sem jön be a másiknak szexuális értelemben. De ha már az egyik félnek bejön a másik, akkor onnantól ő szenvedni fog ebben a "barátságban", így ez nem lesz hosszú távú kapcsolódás.
2023. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is csak haverság létezik, amikor olyan mélyen összefonódtok lelki értelemben,ott már feléled más is.
2023. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy létezik, csak van egy csomó ember egy bizonyos szint alatt aki alkalmatlan erre. Ők jellenzően nem is hiszik el, hogy létezik, mert ostoba és arrogáns módon magukból indulnak ki amikor más emberek működéséről mondanak véleményt.
2023. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Létezhet,ha legalább az egyikük a saját neméhez vonzódik.
2023. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Már az is egy szint, ha valaki eljut odáig, hogy nem vágja rá egyből, hogy ez a téma csak fekete vagy fehér lehet és punktum. Én még nem tapasztaltam magamon, hogy lenne, de nem is állítom, hogy nincs. Miért ne lehetne? Az emberben a személyiség számít, nem az hogy nő, férfi, meleg, leszbi, vállalkozó, munkás, doktor, takarító. Teljesen mindegy, ki milyen posztban van, kizárólag a belső érzelmi izomzat számít. Nekem legalábbis.
2023. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 tlvst ***** válasza:
19%
Nekem van egy nagyon jó női barátom, neki van kapcsolata és meg sose akarnák vele kapcsolatot, mert ismerem milyen.... ettől függetlenül megbasznám.
2023. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!