Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez igaz barátság?

Ez igaz barátság?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk nagyon jó barátok, de mostanában egyre többször veszem észre, mintha ketten jobban szeretnék egymást.


Beszélgetés közben csak egymásra néznek, rám alig, mintha ott sem lennék, elszórakoznak egymással ketten.


Minden helyzetben én loholok utánuk, nekik fel sem tűnik, ha én nem vagyok ott.


Ketten sokkal többet beszélgetnek telefonon, mint a hármas csoportunkban.


Van, hogy programokat szerveznek ketten, aztán direkt jó hangosan beszélgetnek velem egy társaságban arról, hogy milyen jó volt.

Egymást folyton dicsérik és körülrajongják, rám csak kritizáló, rejtve rosszindulatú megjegyzéseik vannak.

Illetve nemrég elkértem egyikük fizikafüzetét, és észrevettem, hogy óra közben üzengetve kibeszéltek.


Miután találkozunk, úgy érzem, mintha leszívták volna az összes életkedvem és energiám.


Az a probléma, hogy rajtuk kívül nincs más barátom, így nem akarom megszakítani a kapcsolatot és egyedül maradni.

Szerintetek is toxikus ez a barátság vagy csak én reagálom túl?



2023. júl. 1. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Ne hari, de hlye vagy, hogy csak azért maradsz ezekkel, mert nincs más!

Én tuti otthagynám őket a csába, aztán szpják le egymást!


Szerintem meg egyébként is csak púp vagy a hátukon.


Miért függsz tőlük ennyire? Miért loholsz utánuk, mint egy pincsi?!


Legyen már tartásod és önbecsülésed!


Keress magadnak másik társaságot, járj el hobbikra, sportolni stb aztán ott ismerkedj vagy mittudomén, de ezekkel ne maradj!

2023. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Ez nem barátság.
2023. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baratsag, megtűrnek esetleg... gondolom szarmazik beloled valami hasznuk is, pl. odaadod lemasolni a lecket, meghívod oket vmire, vagy barmi. De ebbol surgosen szallj ki, hidd el, jobb egyedul, mint egy hamis "baratsagban", aztan ugyis talalsz uj baratokat, de legyen mar eszed meg önbecsulesed.
2023. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!