Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az utolsó utáni pillanatban...

Ha az utolsó utáni pillanatban hívott, te sem mentél volna?

Figyelt kérdés

Egy barátom már 2 hete mondogatja, hogy ma este 20 órától 3-4 volt osztálytársával sütögetni fognak náluk, úgy várja, mert rég látta őket.

40 perc múlva, az előbb rám írt, hogy menjek át. Visszaírtam, hogy ha a "buli" közben hív, akkor már nem megyek át. "Kár, mert ők is hívtak másokat is."


Jogosan esik rosszul, hogy ha tudta előre, mert gondolom direkt annyi kajával és piával készültek, engem csak 40 perccel a kezdete után hívott?

Te sem mentél volna már át?


2023. júl. 1. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
jogos
2023. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy nem. Ez hülye. És ez nem "barát".
2023. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha most neked duzzogásból jobb otthon ülni szombat este akkor tedd azt.
2023. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a 2 hete mondogatja, nem az utolsó utáni pillanat. Kinek mi. Én tuti észben tartom és aznap pontosítok, hogy na akkor meg lesz-e tartva.

De az is kemény, milyen mentális állapotban lehetsz, hogy 20:40-kor hívott, letettétek a telefont, 20:48-ra meg már kiszipákoltad a gyakorira.

2023. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy jobb, valószínűleg jobban érezném a ma este magam, ha mentem volna.

De ahova nem hívnak - és ide nem hívtak -, oda nem megyek.

2 héten keresztül mondogatta, de meghívni nem hívott meg. Mi történt? 40 perc alatt leitta magát, és részegen már jó ötlet meghívni? ...

2023. júl. 1. 21:28
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Ja, várj, félreértettem lehet. Akkor meg sem hívott, csak a 3-4 volt osztálytársát? És most eszébe jutottál?

Én is szeretek képzelegni, de nem az lenne az első, ami az eszembe jut, hogy milyen szemét.

Ha volt osztálytársak, téged nem ismernek, lehet úgy volt vele, hogy nem lenne közös témátok, meg most velük akar lenni.

De menet közben kiderült, hogy gáz arcok lettek, mondjuk unalmasak és inkább veled is töltött volna időt. Ha megkérdezted az okot, akkor tudhatod.

De a válaszom második részét tartom.

2023. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

2 hete mondogatja, hogy lesz és várja, nem azt mondta, hogy menjek én is...


És azért írtam ki hamar, mert rohadtul rosszul esett, mert ha én megyek, nekem ő az első akit meghívok. Nem a kezdete után jóval később írok rá, hogy gyere át, ha van kedved.

2023. júl. 1. 21:31
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem ne bánd, hogy nem hívott. Tényleg miért barátkozol olyannal, aki 40 perc alatt pics@részeg?

Kérdezem úgy, hogy hasonló szintű haveri társaságom volt még egy évvel ezelőtt. Ma már csak ketten vagyunk a férjemmel. Gondolhatjátok ki a szemét, akikkel nem lehet bulizni, meg inni. 🤷🏼‍♀️

2023. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Dehogynem, en mentem volna. De mi ebbol nem csinalunk dramat a barataimmal, ha valaki szol, hogy most van valami tortenes es raerunk, akkor megyunk. Kajat-piat mindenki maga hoz, amit szeret, ha sutogetes van pl. Nem varjuk el senkitol, hogy az etessen mindenkit, aki epp a bulit tartja.


Gondolom nem annyira kozeli baratodrol van szo, ha ilyeneken sertodes van. Szerintem nem tudta elore, hogy “idegeneket” is lehet hivni, ez csak akkor derult ki szamara.


Nem az a baj, hogy nem mentel; hanem az, hogy ezt ennyire a szivedre veszed.

Engedd el :)

2023. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem, csak feltételezem, hogy emiatt hívhatott engem...


Szóval: 2 hete bezsongva meséli ezt a programot, hogy úgy várja.

Majd 20:40 körül küld egy képet egy rakat kajáról és piáról, ami úgy 10-15 embernek is elég lenne, majd rám ír:

- "Gyere át, ha van kedved."

- "Így már nem, majd legközelebb."

- "Kár, ahogy gondolod, pedig a többiek is hívtak több embert is."


Tehát, ha tudta előre, hogy nem csak ők lesznek, hanem mások is, engem miért nem tudott a 2 hetes zsongása alatt meghívni?

Feltételezem, hogy annyira részeg, hogy már így jó ötletnek tűnök.

2023. júl. 1. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!