Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az utolsó utáni pillanatban...

Ha az utolsó utáni pillanatban hívott, te sem mentél volna?

Figyelt kérdés

Egy barátom már 2 hete mondogatja, hogy ma este 20 órától 3-4 volt osztálytársával sütögetni fognak náluk, úgy várja, mert rég látta őket.

40 perc múlva, az előbb rám írt, hogy menjek át. Visszaírtam, hogy ha a "buli" közben hív, akkor már nem megyek át. "Kár, mert ők is hívtak másokat is."


Jogosan esik rosszul, hogy ha tudta előre, mert gondolom direkt annyi kajával és piával készültek, engem csak 40 perccel a kezdete után hívott?

Te sem mentél volna már át?


2023. júl. 1. 20:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudhatta előre, állítólag évente megrendezik ezt...
2023. júl. 1. 21:39
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Én nem értem ezt a hisztit. Hívtak, átmehettél volna és most ott buliznál a többiekkel. Ehelyett beverted a hisztit és itt sírsz gyakorin. Gratulálok.
2023. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én meg neked gratulálok, hogy elmész oda, ahova csak utólag jutsz mások eszébe.


Azért duzzogok, mert én őt tartom a legjobb barátomnak és ha 2 héttel előre tudok egy programot, ő az első, akit viszek magammal.

Hetek óta tervezik, nekem végig azt mondta, hogy 3-4-en lesznek, erre közben kiderül, hogy jóval többen vannak és akkor már meg tud hívni. Így már nincs kedvem és rosszul is esik...

2023. júl. 1. 21:52
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Az a jó ezzel a helyzettel, hogy a kérdező tulajdonképpen csak magát szívatja vele, mást nem. Hiszen most hisztizik, hogy nem hívták időben, de így borítékolható, hogy legközelebb már meg sem fogják kérdezni.
2023. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
De mindenképpen nyertél, hát nem látod? Megtudtad, hogy nem a barátod. Kell ennél több?
2023. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,a baratod ket hete meghivasnak ertelmezte ,h elmondta.


Ilyenekbol lesz a maganyos mindenki altal kerult ember,mint akerdezo.

2023. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%

Jogos, hogy nem mesz. Ez olyan, mintha nem jott volna valaki, es hirtelen gondolkodott, kivel lehetne feltolteni a letszamot.

Valahogy ez a meghivas tud olyan serto lenni, mint az elotte nem meghivas.

2023. júl. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem erőssége a szervezés, csak arról van szó. Ha nem akart volna akkor egyáltalán nemhív meg.
2023. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!