Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyenek tartós barátságaim?

Hogy legyenek tartós barátságaim?

Figyelt kérdés
Szóval ,az a problémám ,hogy vannak emberek/haverok akiket nagyon bírok,ők is engem,sokat barátkozunk ,de ezzel az a szitu,hogy csak akkor,ha én keresem őket. És ez az összes embernél így van,nincs kivétel. Mindig én hívom őket el valahova ,meg én szervezek programokat. Ez sosem volt másképp,és őszíntén szólva meguntam. Viszont ,ha nem hívnám őket el,tuti egyedül maradnék. És most voltam gólyatáborban (középsulis) ,és ott is ez a szitu már most ,pedig alig ismerjük egymást,de 1 csajjal már 2-3 találkozonk volt,és mindet én szerveztem . Pedig ő is bír engem. És talán ,ha valaki mond valami okosat ,akkor még van lehetőségem ezt megváltoztatni,legalább középsulis kapcsolataimta nézve,de az se lenne baj ,ha a volt sulimból hívna valaki el ,akikkel tök jóban voltunk,és én ezt nem csak iskolai barátságnak gondoltam. Egyébként például a táborban szóba került egy közös strand a lányokkal,de ha most nem szólok róla és nem hívom össze,hogy gyertek menjünk ,akkor a büdös életbe nem fog megtörténni.És őszintén szólva jól esne ,ha valaki legalább egyszer elhívna valahova és nem csak én kapáloznék mindenkiért. Anyu azt mondja,hogy a mai gyerekek ilyenek,nincs mit tenni,mindenki a telefonba él,nem mennek utcára a gyerekek. De azért probálkozzak:D(de unom). Viszont nekem legalább 1 barátra szüksegem lenne ,és tudom szánalmasan hangzik ,de ez van .Valakinek valami tippje? Vagy csak törödhek bele?

2023. júl. 9. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerűen csak ismerkedj normális értékrenddel rendelkező, érettebb mentalitású emberekkel a most még éretlenebb, tudatlanabb hülyegyerekek helyett.
2023. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt követem mert engem is érdekel csak kicsit én már idősebb vagyok.

Felnőtt korban ez még rosszabb, ott már sokaknak család és kisgyerek van.

Ilyen idősen olyan voltam mint te. Ha hívtam őket jöttek de fordítva nagyon ritka volt.

2023. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy ismerkednem kéne ,de eddig csak ilyenekkel futottam össze.:/ Most is vab 2-3 program,az egyikre holnap mennék ,de az még nincs megbeszélve hány órakor. Ha nem kérdezem meg ,kiváncsi lennék mikor jut eszébe. Talán eszébe se jutna. És igazából szivesen válogatnék az emberek között ,de nem vagyok abban a helyzetben,mert tényleg senki nem keres,és olyan egyoldalú az összes barátságom. Néha azt mondják jobb egyedül ennél ,de nem tudom.
2023. júl. 10. 13:54
 4/6 A kérdező kommentje:
De most is,érdeklödök emberek íránt,hogy mizu ,látom valami történt velük a közösségin,és elmondják a dolgukat és nem kérdeznem vissza ,hogy amugy veled mivan. És ezt is unom. Vagy hagyjam a francba ,es foglalkozzak magammal ,aztán majd jon valaki? De hát nyár van ,és ilyenkor a legrosszabb egyedül lenni.
2023. júl. 10. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem olyan vagy aki szeret egyedül menni akkor nem élveznéd az egyedüllét.

Az a baj, hogy nem tudod pótolni semmivel ha senki nincs aki elmenne veled valahova.

Nekem van autóm,pénzem és most szadabidőm is ennel ellenére a lakásban nyomkodom a telefont mert nincs senki aki ráérne akár egy fürdőbe menentre vagy bármire.

2023. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Néha, konkrétan egy tapadós hülyének érzem magam,pedig nem tapadok senkire 🫠🫠Meg hol lehet érettebb mentalitású embereket kifogni? Vagy várjak valakire ,ws addig hívjam el azokat akik nem keresnek,hogy ne legyek egyedül? Valaki mondjon valami okosat légyszi ;D
2023. júl. 10. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!