Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem? Fogalmam...

Mit kellene tennem? Fogalmam sincs mit csináljak.

Figyelt kérdés

Szóval még jó pár hónappal ezelőtt én és 3 barátom (egészen pontosan a párom, a testvérem és az ő párja) megbeszéltük, hogy idén nyáron együtt nyaralunk olaszországban.

Időközben a testvéremnek (23N) és a páromnak sikerült elég csúnyán összekülönböznie. És így az egyik sem hajlandó jönni, ha a másik jön, de mindenki menni szeretne, mert már régen nyaraltunk és még sosem voltunk olaszországban.

A párom arra próbál rávenni, hogy beszéljek a testvéremmel, hogy ő legyen az a fél, aki nem jön. Erre értelem szerűen nem vagyok hajlandó. És most én vagyok a rossz.

Úgy érzem, hogy két tűz közé kerültem és nem tudom, hogy mit csináljak.

Felvetettem azt a lehetőséget is, hogy akkor senki sem megy, de ebből is csak a veszekedés van, hogy akkor elbukjuk a foglalást.

Mit csináljaaaak?

24N



2023. júl. 10. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A szálláson alváson kívül semmit sem kell közösen csinálnotok. Legyetek már felnőttek. Ne fosszátok meg magatokat meg egymást egy jó kis nyaralástól.
2023. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!