Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az nagyon gáz, ha nincsenek...

Az nagyon gáz, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Nincs igazi barátom, nagyon sokáig azon voltam, hogy találjak egy olyat akit úgy szerethetek, mintha a húgom lenne, de valami mindig jött és cserben hagytak. Egyse tartott ki.

Páromnál is szinte ugyan az a helyzet, nincs senki, akik voltak azok csak anyagilag kihasználták, rendszeresen barátom fizetett nem is keveset,de erre még azt mondtam minden alkalommal, hogy nem baj, majd legközelebb ők. Nem mintha ott lehettem volna bármelyik alkalommal. Olyan volt az a társaság, hogy az előző csajait sem vihette oda, de a többi haver viheti avval nincs gond.

Miért van ez, hogy az emberek gyűlölnek?

Voltam pszichológusnál, szerinte nincs velem baj, empatikus vagyok és segítőkész.

Tapasztalatok?

Én18l Barátom23f


2023. júl. 12. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem voltál pszichológusnál. :)
2023. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban már nehéz megérteni az embereket....

Az a lényeg, hogy ott vagytok egymásnak a barátoddal.

2023. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Próbálj meg a valóságban élni és nem egy olyan elitélt bandával a fejedben. Ne fizetnek sokat egy melóhelyen sem, de ahhoz eleget hogy a saját életed éld, ha már meg van egy pár dolog az életben amiket követhetsz.
2023. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még azoknak sincs igazán, akik azt hiszik, hogy van. Sok "jó barátról" kiderül, hogy csak addig volt jó a másik, amíg el tudták panaszolni a maguk gondját és amikor segítségre szorul az ember, akkor cserben hagyják. A mai ismeretségek nagy része haverság maximum, nem őszinte barátság. Őszinte barátja meg olyanoknak van, akik szerencsések voltak és pont jó emberrel ismerkedtek meg jó időben. Én pl egy olyan típus vagyok, akire mindig számíthatna a másik, mégsincsenek barátaim, de mondjuk nem is hiányoznak a barátságnak álcázott felületes ismeretségek.
2023. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!