Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azért ha belegondolok, jó az...

Azért ha belegondolok, jó az ha nincsenek barátaim, nem? Nem hívnak meg eskűvőre, szűlinapra, ezzel is pénzt spórolok meg 🤣

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? A múltkor volt egy poszt hogy mennyit "illik" adni ajándékba esküvőn, azóta én is azt érzem hogy szerencsém hogy kevés barátom van, ők meg nem akarnak házasodni.
2023. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már elhatároztam, hogyha valaki meghív, akkor indokolatlanul sok pénzt fogok adni, de senki nem hív, mert nyilván nem tudják ezt az elhatározásomat.
2023. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
És mire mész azzal, hogy megspórolsz ezzel életed során pár 10 ezer Forintot?
2023. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Így igaz, kérdező. Ráadásul 70 felé kullogva rengeteg gyásztól kíméled meg magad.
2023. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd 50 éves korodban felakasztod magad a magánytól. ;)
2023. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Nyugodtan pontozzatok le, de átlag ember hány barátja esküvőjén vesz részt? 2-3? És mennyi pénzt ad? 30-50 ezer?


Hány születésnapra "kötelező" ajándékot adni? Általában ha adnak is összedobják ami fejenként pár ezer Forint.


Vegyünk nagy számot, a kérdező spórol ezzel mondjuk 100-200 ezer Forintot egy élet alatt. Hát ez hatalmas pénz, mit ne mondjak.


Cserébe lemarad egy csomó közös élményről, csomó esélyről ami a barátokkal jár. Nyilván nem tudjátok miről beszélek, mert magányos szarok vagytok.

2023. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen? A keresztelőt kihagytam. Ès mi van akkor ha pl az iskolában mindenkivel jóban voltam az kb 20 szemèly. Mi van akkor ha mindenki meghiv? Persze mondhatom azt hogy nem tudok menni,de a pènzt azt elvárják akkor ,hogy elküldjem,ès ha nem kuldom akkor megharagudnak ès ennyi volt a barátság. Inkább meghuzom magam a sarokban ha beszèlgetni lenne kedvem csak felhivom a segèlyszolgálatott ès nekik mimdent elmondhatok.
2023. júl. 24. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátnak hitt barátnőm egy ft-ot nem adott, igaz, csak a templomira hívtuk, vacsora szűk családdal volt. Ő szingli volt, sejtette, hogy vénlány is lesz.

6 éve volt már, de mégis, a mai napig bánt, hogy me6g egy képeslapot se adott, eljött üres kézzel. Sose szóltam érte, de most is zavar. Amúgy nem csóró, középosztálybeli, de sz iphone-okat megveszi.

Ilyen is van.

2023. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!