Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm szerint pszichológu...

A barátnőm szerint pszichológushoz kellene mennem. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Neki is van bőven rossz tulajdonsága én még se mondanék neki soha ilyet tök komolyan, hogy forduljon orvoshoz, mert beteg az agya. Azért mondta, mert mostanában nagyon sokat bulizok és sajnos olyan pasikhoz kerülök érzelmileg közel, akikhez szerinte nem kellene (nem drog vagy ilyesmi, hanem kapcsolatban élnek). Nekem a buli kikapcsolódás és fiatal szingli lányként nyílván jól esik a pasik figyelme, én sem tervezem velük leélni az életemet, így nem zavar, ha van kapcsolatuk. A barátnőm ma a semmiből elkezdte mondani, hogy nincs tartásom, hagyom magam állandóan megalázni és gondolkozzak el azon, hogy pszichológushoz menjek. Ő házas, nagyon ritkán bulizik, de amúgy vizet iszik és bort prédikál, mert pont idén eljött velem bulizni és ott smárolt mással, pedig otthon várta a férje. Akkor neki nem kellene pszichológus? Őt is otthon várta a férje és hiába full meleg a srác, akivel smárolt (baráti társaság tagja a meleg fiú is) attól még ő is undorítóan viselkedett és engem oktat ki. Tényleg keverdtem mostanában pár megalázó helyzetbe, de ki nem? Nem kérdeztem a véleményét egyébként csak elmeséltem neki a sztorit és mégis kioktat. Ti mit reagálnátok erre?
2023. júl. 23. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Riherongyok egymás közt. Smároljatok egymással is pl.
2023. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Szia,

Dr. Horváth Ádám sexpszihológus vagyok. Ha gondolod nyugottan írj privátban találkoztam már ilyen üggyel:)

2023. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
29%
Ezen nem a pszichológus segít, Babàm,hanem a belétek nevelt értékrend.
2023. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
En nem baratkoznek vele, es a sajat kis eletuk feltesebol adodoan vegtelenul alszent valaszolokra sem adnek.
2023. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Kedves 3-as én a 15 éves pájafutásom során nagyon sok embernek segítettem úgyhogy amit írsz az nem igaz 2-es voltam
2023. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyes jól megírta. A mai gyönyörű fiatalság, akiknek a részegeskedés meg az összevissza dugás jelenti a kikapcsolódást. Egészségetekre! Undorító.
2023. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!