Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes elmennem pszichologush...

Érdemes elmennem pszichologushoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az első karanténban nem számítottam semmi rosszra gondoltam élvezem az egészet. Utána ahogy visszajöhettünk, nagyon durva szorongási rohamok gyötörtek egy ideig (napokig alig tudtam enni, szédültem, hányinger, hasmenés rosszulét) majd megszűnt

1-2hét után.

És most itt a 2.karantén még szigorúbb szabályok és megkötések... Kezdem azt érezni, hogy egyre jobban undorodom az emberektől. Nem akarom, hogy megérintsenek, hozzámérjenek, valami zajt csapjanak, és a szemkontaktus is egyre kevébé megy. Legfőképp az emberek testmelegétől irtózom...

18 éves srác vagyok és ezek előtt nem voltam rossz a lányoknál, de most el sem tudom képzelni, hogy bármelyikhez is közel kerüljek. Nem olyan rég fejezték be a depressziós kezelésem de úgy érzem, hogy ha nem is a depresszió lejtőjén vagyok, akkor valami sokkal rosszabb szorongásos tünetek elébe nézek. Van egy jó pár pszichoszomatikus rendellenességem is (táplálkozás, emésztés, immunitás) és mintha ezek is rosszabbodnának... Az orvosom folyton antibiotikumot ír fel és már borzasztó gyengének érzem magamat de be kell szednem hogy elmúljon a random (és eléggé fájdalmas) hugyúti fertőzésem... Tudom ez úgy hangzik, mintha panaszkodni járnék ide de higyjétek el nem ez a célom. Nem vagyok semmiféle apatikus állapotban és szerintem a fájdalmat is jól kezelem. De a lelki állapotaim és a szorongással kapcsolatos tapasztalaim nem valami szép jövővel kecsegtetnek... (Nagyon köszi ha eddig elolvastad 🙂)



2021. márc. 6. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2021. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek több mint 99%ának érdemes lenne.
2021. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy érdemes! Nem is lehet kérdés. Gondolom, a depressziódat sem a sarki fűszeres kezelte.
2021. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha sok antibiotikumot szedsz akkor lehet hogy károsodott a bélflórád és az is hatással van a mentális problémáidra. Az ember társas lény tudom hogy nehéz de ez nem kedv kérdése próbálj ha kell akármilyen kis lépésekben de valamilyen kontaktot teremteni különben csak rosszabb lesz.
2022. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!