Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy férfi barátom akivel...

Egy férfi barátom akivel hetente többször beszéltem nem mondta h házasodik... ez mégis hogy ?

Figyelt kérdés
Regen tetszettünk egymásnak csak hát nekem gyerekként én neki később végül en nem akartam semmit így barátok maradtunk. Elég gyakran pár naponta beszéltünk es facérok tudtam meg egy fotóról amit egy barátja rakott ki h legenybucsuja van....eloszor azt hittem amúgy egy barátjáé csak hogy gyorsan követte egy szintem barát által felrakott kép az esküvőjéről. A lányt nem is ismertem mert mindig elkerülte hogy találkozzam vele vagy ő az én párommal na de hogy miért az rejtély nekem. Ha meg ennyire nem tart barátjának minek hívott, irt állandóan...

2023. júl. 26. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Furcsa férfi-nő barátság, ahol nem beszéltek a kapcsolatotokról, párotokról. Nálam ez alap.
2023. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akart meghívni téged mert nem vagytok annyira közeli barátok és ezért nem mondta hogy ne legyen kínos hogy te nem jöhetsz
2023. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé felületes volt akkor a kapcsolat köztetek, nem voltál neki annyira fontos, a feleségének se mutatott még be, így az esküvőre se érezte úgy, hogy hivatalos lennél, de az is érthető, hogy semelyik menyasszony nem akarja, hogy ott legyen az esküvőjén a leendő férje exe/régebbi nagy szerelme.
2023. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak egy téma köré szerveződött ez a barátság. Közös énekkar, vagy sport, vagy munka, vagy valami és inkább mindig csak ez a közös téma jött elő - ha így van , ez nem is igazi barátság.
2023. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fura. Esetleg majd kérdezd meg nyugodtan, hogy hogyhogy nem mondta, hogy nősül? Az oké, hogy nem hív meg, de hogy el sem mondja...

Az eseményhez képest mikor beszéltetek utoljára? Az lehet, hogy nagyon hirtelen, váratlanul döntött így és azidő alatt pont nem beszéltetek? Nem túl valószínű, de ki tudja... Máskor előtte szokott bármit mesélni a kapcsolatáról?

2023. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a "problémádat", - mert (a házasodni szándékozó emberek, tanúk kivételével) nem tartozik senkire, hogy ha megházasodik valaki.

Amikor házasodtam, csak a tanúk voltak jelen az esküvőn és a későbbi feleségem. Senki másnak nincs köze ehhez.

2023. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Te az esküvőről beszélsz. Ellenben a házasság maga nem csak igen komoly elköteleződés, hanem szimbolikus jelentőségű, egy kapcsolat megerősítése a társadalom felé. Nem hiszem, hogy bármi, amit egyébként megosztott a kérdezővel, nagyobb jelentőségű, mint az, hogy van egy komoly kapcsolata.
2023. júl. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vszeg úgy véli, hogy semmi közöd ilyen szinten a magánéletéhez - megjegyzem, igaza van.
2023. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!