Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan,hogy úgy tűnik...

Van olyan,hogy úgy tűnik mintha haver vagy barát lenézne? Miből szoktad észre venni? Mit teszel ilyenkor ha ilyet tapasztalsz?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem fordult elő.
2023. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A haver vagy barát nem néz le. Ne tőlünk kérdezd, hogy mi miből vesszük észre, mert az neked nem jelent semmit, hanem te mondd el, hogy te miből gondolod. És majd arra reagálunk, hogy szerintünk mit csinálj. De kétesélyes: vagy csak te önbizalomhiányból beképzeled, vagy ne barátkozz vele.
2023. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

"Ne szólíts állandóan a keresztnevemen! Még nem vagyok annyira hülye, hogy elfelejtsem, hogy hívnak!"


Ilyenkor helyre tudom tenni őket. Ha nem megy, mondok nekik egyéb dolgokat is.

2023. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem barát, se haver, se semmi.
2023. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam, hogy egyszerre végeztünk egy barátnőmmel a főiskolán. Amíg karrierszintben nagyjából azonosan álltunk, nem volt gond. Utána én sikertelenebb lettem, mint ő. Akkoriban vettem észre, hogy már magától sose keres, nem válaszol levelekre, stb. Sejtettem, hogy ez lehet az oka. Rangkórságban szenvedett. Pl. a második diplomájába csak azért kezdett bele, hogy a neve előtt legyen két betű (dr)., de nem érdekelte az a szak. Nem derült ki sose nyíltan, hogy ez lehet az oka. Egy idő után én se kerestem, ennek már több, mint 10 éve.
2023. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!