Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek vége már vagy csak...

Ennek vége már vagy csak képzelődőm?

Figyelt kérdés

Halihó mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni! 20 éves fiatalember vagyok, egy szuper munkahelyen dolgozom 3 hónapja most járt le próbaidőm! Azt vettem észre, és mások is már megjegyezték nagyon megkomolyodtam, máshogy nézek ki stb stb. Rosszul is érzem magam, nem vagyok már olyan gyerekes, bolondos, komolyabb lettem, és ez nem tetszik! Barátaim viszont nem dolgoznak még, egyetemre mennek, tanulnak tovább, viszont minden barátom ( igazi barátok 4 ) mindenki elmegy tovább tanulni, én is megtehetném, viszont szeretek itt dolgozni, most érdekel, most megfizetnek, szóval nagyon rossul érzem magam, nem tudom én is menjek majd tovább? vagy félek elfogok távolodni tőlük, barátnőm most éppen nincsen…világtalan leszek nélkülük itthon.. vagy nagyon nagy ürességet érzek, hogy ők elmennek… segítsetek!! beleörülök már a tudatba, egyedül leszek itthon…



2023. aug. 5. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

"világtalan leszek nélkülük itthon"

A világtalan azt jelenti, vak. Nem jól használod a szót.

2023. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem képzelődsz. Ennek valószínűleg vége, és majd úgy kell keresni az alkalmat, hogy valamilyen szinten megmaradjon a barátság. Ne egyedül legyél otthon. A barátaid is új helyen új kapcsolatokat építenek. Neked is ezt kell tenned, ha nem akarsz egyedül maradni. A múltból nem lehet megélni. Sem anyagilag, sem mentálisan.
2023. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!