Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Irigy vagyok a legjobb barátnő...

Irigy vagyok a legjobb barátnőmre, mert neki bejött az élet? Ez a barátság vége?

Figyelt kérdés

Ő szép. Én annyira nem. Neki mindig van párja, aki boldogan tartja el. Én gürcölök, egyedül élek, és egyedül nagyon nehéz. Irigy lettem rá az utóbbi időben. Mindent megkaphat, sosincsenek anyagi gondjai, a pasi mindig a tenyerén hordozza.

Megkeseredett lettem és irigy, távolodunk egymástól.

Tönkre fog menni a baratsagunk így


2023. jún. 16. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Igen. Ha nem fellengzős azok miatt, amikben neki szerencséje volt és nem dörgöli az orrod alá rosszindulatúan ezeket, ahhoz semmi okod féltékenynek lenni rá és szétcseszni a barátságot.

Mondjuk ha megfordult a fejedben ez, lehet te nem vagy igazi barátja. Az igazi barátnők örülnek egymás sikereinek. Nem tudom miért kell versenyezni a pasi témában. Lehet ha jobb lenne a kisugárzásod, akkor neked is lenne pasid, aki a tenyerén hordoz. A szépség meg abszolút meghatározhatatlan. Van olyan, akinek te vagy szép a külső jegyeiddel, de amég nem fogadod el magad addig ez senkinek nem fog feltűnni.

2023. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, ő téged szeret, ha barátok vagytok, nem ő az ellenséged és nem miatta nem olyan az életed, mint amilyet szeretnél. Magadat pedig ne hasonlítsd másokhoz, mert abba fogsz belerokkanni. Ha valami nem tetszik az életedben, akkor kis lépésekben próbálj meg változtatni, nem kell mindent egyszerre, ha félsz tőle, de ha elégedetlen vagy, akkor muszáj próbálkozni. Illetve keress magadnak valami új hobbit, ami boldoggá tesz és ha általánosan jobb a közérzeted, akkor alapból nem lesz ennyi negatív gondolatod.

Egyébként meg egy pasi nem oldja meg a gondodat, ez nem így működik, hogy valaki felkarol és akkor minden jobb lesz. A másik meg, hogy tényleg kitartott akarsz lenni? Nincs olyan, ami érdekelne karrier szempontjából? Elég kiszolgáltatott és sokszor veszélyes helyzet, ha egy pasitól ennyire függ valaki, nem tudod a barátnőd életében mi folyik zárt ajtók mögött, vagy mikor dobják majd ki egy fiatalabbért nulla vagyonnal. Van olyan, akinek persze így szép élete van és tényleg nincs gond, szeretet van a felek között, de sokszor erőszakos az ilyen pasi és kontrollmániás.

2023. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Egészséges barátságban örülünk egymás sikerének és támogatjuk egymást.

Szerintem fontos, hogy olyan emberekkel vegyük körbe magunkat, akiktől tudunk tanulni, akik segítik a fejlődésünket, márpedig ez úgynem megy, ha folyamatosan irigyek vagyunk rájuk.

Én nagyban hiszek abban, hogy az 5 legközelebbi ismerősöd átlaga vagy, tehát ha lúzerekkel veszed körbe magad, lúzer leszel, de ha olyanokkal, akikre felnézhetsz, akiktől tanulnak, vagy az életükben ott vannak, ahol majd te is szeretnél, az neked is előny.

Miért nem figyeled meg, mi az ő sikere? Miért nem kérsz tőle tanácsot mondjuk pasizás terén?

Az, hogy valakiek van pasija, egyáltalán nem jelenti azt, hogy bejött neki az élet. Ha ez a pasi eltűnik, akkor ki tartja el? Akkor lesz csak igazán bajban. Ne attól várd a megváltást, hogy majd egy pasi az életedbe jön, mert nagyon sok gyökér pasi van, akikért nem kár, mindemellett nagyon kevés olyan van, aki el tud tartani, még kevesebb, aki hajlandó is rá, főleg úgy, hogy neked nincs munkád.

Az élet annyival többről szól, mint a pasikról.

2023. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Pedig a kérdező megírta az igazat. A csaj szép, pasijait csak ez érdekli. Mindig eltartja valaki, majd később szül is,akkor nehezebben hagyják ott, vagy kapja a gyerektartást. És igen, egyedül nagyon nehéz.
2023. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Dehogy nehéz, és ha nehéz is, a legtöbb pasival még nehezebb.

Nagyon kevés olyan pasi van, aki könnyebbé teszi egy nő életét, én 30 év alatt 1 ilyennel találkoztam :D

2023. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!