Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ezért összeveszni?

Most ezért összeveszni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, de nem olyan nagyon jó barát, inkább úgy mondanám, hogy haver, de elêg sok időt töltünk együtt, jóban vagyunk.

Eddig akárhányszor szerveztem bulit, mindig meghívtam, most azonban kb 1 hónapja ő is szervezett egyet, azonban én nem kaptam meghívást. Ezzel nem is lenne bajom, de az orrom előtt hívott meg embereket és közben nekem mondta, hogy legközelebb én mikor szervezzek ilyen baráti összejövetelt, merthogy neki nem jó ám minden nap. Mondanom sem kell, nem esett túl jól.


Gyerekes vagy sem, de ez nekem már eléggé a bunkóság határát súrolta, legközelebb nem hívtam meg. Nyilván hozzá is eljutott ês most neki áll följebb, hogy én milyen szemét vagyok.


Nem szeretnék vele rosszban lenni, mert nagyon jófej, szeretek a társaságában lenni, de na...

Mit javasoltok, hogy béküljünk ki?



2023. aug. 9. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk írd le neki ezt. Ha nem érti meg akkor nem vesztettél semmit. Nem kell minden fasszal jóvan lenni.
2023. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mitől is jófej? Tényleg nem értem ezek után. Szivathatod magad nyugodtan, nekem megfelel.
2023. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tapasztaltam, hogy azok nem igaz barátságok, ahol neked fontos a másik, te viszont nem neki.


Ilyen velem is előfordult, hogy nem hívtak meg bulikra, el is kopott a barátság. Tavaly ősszel volt nálunk egy buli, akkor nem hívtunk meg csak 3-4 embert, azokat, akikkel tényleg nagyon jóban vagyunk és nekem is írt egy csaj, akikkel régen jóban voltunk, meg a férjemnek is egy srác, hogy ők miért nem lettek meghívva? Közben évek teltek el úgy, hogy ezeregy bulit, kerti sütögetést meg kirándulást szerveztek úgy, hogy eszükbe se jutott minket meghívni.


Nem tudom, a férjem mit válaszolt, én is annyit írtam a csajnak, hogy ne haragudjon, de ez csak egy szűk körű buli volt. Párszor utána még írogatott, de ugyanúgy tojik ránk, mint előtte.

2023. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"e az orrom előtt hívott meg embereket és közben nekem mondta, hogy legközelebb én mikor szervezzek ilyen baráti összejövetelt, merthogy neki nem jó ám minden nap."


Például ekkor kellett volna megkérdezned, hogy ez most mi. Téged miért nem hív, amikor jóban vagytok és ő meg jönne hozzád, a te bulidba.

Nekem is rosszul esne. Beszéljétek meg.

2023. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!