Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan exkluzáljam magam?

Hogyan exkluzáljam magam?

Figyelt kérdés
Johanna szeretné, ha elmennék hozzájuk vasárnap délután.Nem ebédre,hanem csak úgy délután, egy kávéra,sütire,egy jaffára! egy kis beszélgetésre.nincs semmi témám, miről beszélgessek vele? amúgy is fáradt vagyok, egész héten 10-12 órákat dolgoztam. jó lenne itthon csak úgy feküdni az ágyon, nézni a plafont.engem semmi nem érdekel! miről beszélgessek vele? ha úgy döntök nem megyek el, mit mondjak neki, hogy ne sértődjön meg? mint nő, nem érdekel,nekem nem kell sem nő, sem férfi.

2023. aug. 9. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj arról vele, hogy te a plafont akarod most bámulni. Bámuljátok együtt. Még azt is emlitsd meg neki, hogy nem érdekel mint nő. Mert neked nem kell nő. Sztem ennyi után vagy mehetsz haza a plafonhoz, vagy beindul a társalgás. Egy próbát megér..
2023. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

jaj bocs az lemaradt.. gondolom exkuzálni akarod magad és nem exkluzálni.. vagy nem?


na mindegy.. sztem ez tartósabb ez a módszer amit fentebb írtam, mint az ha most benyomod, hogy mondjuk hasmenésed lett hirtelen..

2023. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki a faxom ez a johanna.?
2023. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Johanna, nem érdekelsz sem mint nő, sem mint férfi!"

S voilà, többé nem fogja zavarni köreidet.

2023. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
😀😀😀 a barátja akivel vasárnap találkozna de nem akar.. hanem a plafont akarja nézni mert fáradt a napi 10-12 óra munkától és amúgy sem érdekli se nő se ffi.. hát nem laatttooooddd?
2023. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez valami irodalmi mű? Elég annyi, hogy bocsi ma délután nem tudok elmenni, tegyük át egy másik időpontra
2023. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Johanna,

Engem vár a plafon magánya,

Úgyhogy én erre, te arra.

Szia Johanna!

2023. aug. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!