Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beültünk kávézni egy lány...

Beültünk kávézni egy lány barátommal, és beszélgetés közben irogatott messengeren valakinek, ezt jogosan tartom megalázónak? Én ffi 27

Figyelt kérdés
Eleve ő akart találkozni, de már az elején közölte hogy max egy órája van, mert megy valahová, bár ugyan elnézést kért, hogy vissza kell írnia, valakivel egy későbbi programot leszervezni, na de egy órában kétszer, háromszor! Kibuktam rajta majdnem felálltam és otthagytam! Nem volt eddig ilyen húzása sosem. Jól teszem ha nem lesz részemről következő találka?
2023. aug. 12. 07:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha zavar, akkor miért találkoznátok?
2023. aug. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2023. aug. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem kizárt, hogy tényleg valami komoly téma volt - pl egyetemi ügyek, vagy valami hasonló. Föleg, ha korábban nem volt ilyen szokása.

Másrészt ha te iylesnmit "megalázónak" tartasz, ahelyett, hogy rákérdeznél, akkor veled van gond.

2023. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Szimplán bunkóság. Megalázónak nem gondolom.
2023. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Egy órát nem bír ki messenger nélkül? Mi az ami annyira fontos?

Simán lehet, hogy függő, de ha nem tud viselkedni, akkor jobb, ha nem találkozol vele, ez bizony bunkó húzás volt részéről és lehet, észre sem vette.

2023. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Bunkóság. Ne találkozz vele.
2023. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem tok mindegy kinek irogat? Feltekeny vagy ra vagy mivan? Nem a feleseged
2023. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Lehet te voltál annyira unalmas, hogy másba kezdett és vedd észre magad:)

Ettől függetlenül bunkóság, inkább köszönt volna el tőled.

2023. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Mivel elnézést is kért, nem csak úgy nyomkodta a telefont nem bunkóság, nincs min felháborodni. Nem végig telefonozott unalmában, csak közben írt 2x 3x az nem a világvége. Nem is értem a problémát.
2023. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Folyamatos volt a téma amúgy kettőnk közt! Féltékeny pedig nem vagyok! Ő akart velem összejönni régrbben, elutasítottam akkor. Ja és ő akart találkozni, beszélgetni.
2023. aug. 12. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!