Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent ha egy fiú mesél a...

Mit jelent ha egy fiú mesél a problémáiról? 18/L

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy srác még nemrég kezdünk beszélgetni. Egyre többször fordul elő hogy elmeséli nekem a problémáit. Ez mennyire normális? Barátként tekint rám és azért meséli el? Nem szeretném hogyha barátként tekintene rám. Mit tegyek? Ne hallgassam meg a problémáit?

2023. aug. 15. 23:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy vannak problémái.
2023. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért, egy párkapcsolatban nem hallgatnád meg a párod problémáit?
2023. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy megbízik benned. Attól függ hogy milyen jellegű problémái vannak, mert lehet olyan is hogy " jajj, joghurtot vagy szendvicset egyek reggelire, nem tudok dönteni" vagy " az a lány úgy bejön nekem, de nem vesg észre, van valami tanácsod?" vagy "régóta küzdök önbizalom hiánnyal és depresszióval". Nem egy szintű dolgok.
2023. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Körülötte zajló problémákról mesél inkább. Nem beszél lányokról
2023. aug. 15. 23:58
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt gondolja, hogy te megérted és bízik benned.
2023. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen fiúval dolgom és azt tudom mondani, hogy a jeleket kell nézni. Tesz-e bármilyen utalást arra, hogy bejössz neki, például ő azért osztja ezt meg veled, mert te melleteted másképp érzi magát, te mást hozol ki belőle mint egy átlag lány, melletted biztonságban érzi magát, ha bármi történik, mindig te jutsz eszébe, hogy alig várja, hogy elmesélje neked, részletesen érdeklődik azok felöl amiket te meséltél el korábban.

Ugyanúgy vannak-e olyan fizikai dolgok, hogy megsimgat, megérint, etc.

És milyenjellegű problémák, illetve mennyire érzed, hogy ezek túlnőnek rajtad vagy leszívnak.


Nálunk ez nem alakult ki. Valahogy azt vettem észre, hogy minél tovább engedem, hogy a problémiát elmesélje, annál bátrabban meri kimondani az ÖSSZES gondolatát, ami nekem elég sértőnek tűnt. Azt is észrevettem, hogy a felőlem való érdeklődés csak egy udvarias kérdés volt és amint megkapta a választ már írta is, hogy vele épp milyen probléma van. Ebből kiindulva kb én tudtam az egész életét, ő rólam semmit. Már az időt se figyelte, simán lelkizett hajnalban. Emellett egy idő után már követelte az azonnali választ, ha nem, akkor hahózott. A problémák is olyan intenzitásúak lettek és olyan mély lelki gondokat tükröztek, hogy a végén elküldtem pszichológushoz. Szerencsére megfogadta a tanácsomat és elment hozzá, de ez az egész addigra már méy nyomot hagyott bennem.


Olyannyira, hogy valamikor láttam az utcán, talán tavaly és elfordultam a másik irányba. Nem utálatból, csak egy önvédelem szerű reakció volt. Anyukám halálos beteg, így most minden energiámat szeretném megőrizni és ha látok valakit, aki egykor képes volt elszívni tőlem, azt már reflexszerűen elkerülöm. Lehet, sőt biztos, hogy azóta megváltozott, de nem most szeretnék erről megbizonyosodni.

2023. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
22%
Építsd le szegény srácot, látszólag neki egy nő és támogatás kell, nem pedig egy éretlen kislány
2023. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
7, azért azt tegyük hozzá, hogy nem minden nő pszichológus/pszichiáter. Nem azért nő a nő, hogy a férfiak lelkiszemetesládája legyen.
2023. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
Arra jatszik hogy megsajnalod es szanalombol lefekszel vele
2023. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#8: És ezt én nem is mondtam.
2023. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!