Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit reagálnátok, ha egy...

Mendy98 kérdése:

Mit reagálnátok, ha egy barátotok így szúrna hátba? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tudja jól, h hiaba telt el, több mint másfél év(majdnem 2), teljesen nem tudtam őt elfelejteni.


Nem volt exemmel tökéletes a kapcsolatunk, nem véletlenül nem vagyunk már együtt, de nagyon sokat szenvedtem mellette, meg utána is.


Ez a bizonyos "barátnőm"(azért tettem idézőjelbe mert az ilyen számomra nem barát) tudta jól az egész történetet és az érzelmeimet. Tudta mennyit bántott az illető. Megcsalt, semmibe vett, nem tisztelt, sokszor megalázott és még nagyon sok, rosszabbnál rosszabb dolog. Emellett viszont voltak olyan tulajdonságai, hogy az életben nem fogom őt elfelejteni. Lassan 2 éve szakítottunk és a mai napig így gondolom és teljesen nem dolgoztam fel a vele való kapcsolatomat.


Erre ez a drágalátos "barátnőm" még csak nem is normálisan közölte velem, hogy össze jöttek, hanem pofátlanul elküldte nekem a közös romantikus képeket. (Kézfogás, összebújás, STB.... jó hogy nem azt küldte el majdnem, amikor csinálják...).. Majd mikor rákérdeztem, h ez most mi, jött a magyarázat, h: "Jajj hát mi szerelmesek lettünk egymásba, én mindent meg adok neki, mi tényleg szeretjük egymást, nem akartalak bántani, tudom, h még szereted, de ez van stb" ilyenek.


Abban biztos vagyok, hogy jogosan akadok ki, hogy a képeket elküldve közölte velem az egészet, de mit csináljak a helyzettel? Azóta (ez nem ma volt.) itt sírok. Legszívesebben dühöngenék. Nagyon felbosszantott az egész.


Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek hogy kéne lereagálnom az egészet?

Akkor éppen dühömben annyit írtam neki, h : Aha, Sajnállak.

Viszont azóta sem tudom mit kezdjek a helyzettel, de nagyon fáj.



2023. aug. 19. 04:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beszélnék többet velük.
2023. aug. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem itt nem másokkal kéne foglalkoznod, hanem magadban kéne rendet rakni. Feltűnt, hogy full toxikus emberekkel veszed körbe magad? Az exed és a barátod is nagyon gáz.

Neki kéne állnod normális embereket gyűjteni magad köré.

2023. aug. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon jól reagáltál, ezek után tedd is azt.

Ha nehéz is,nekik sose mutasd ki,hogy ez téged bánt.Egyébként meg idővel megnyugszol,elmúlik ami most bánt.Ismerje meg új embereket,barátkozz,éld az életed

2023. aug. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Probald racionalisan nezni, megszabadultal egy "barattol" aki barmikor hatbaszurt volna.


Illetve az h 2 eve bankodsz vki utan aki megcsalt az jo nagy hulyeseg.


Ismerkedj, vagy kefelj masokkal, no vagy szal valszeg nem lesz nehez. Es ne a multba temetkezz.


Ha lenne eszed pozitivan latnad a helyzetet.


Am voltam ilyen helyzetben azert is fogalmazok igy merz utolag latom, h milyen jol jartam h megszabadultam az ilyen emberektol.

2023. aug. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Letiltanám. Nem beszélnék többet vele.

Megpróbálnék tovább lépni, új emberekkel ismerkedni

2023. aug. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

"Tudta mennyit bántott az illető. Megcsalt, semmibe vett, nem tisztelt, sokszor megalázott és még nagyon sok, rosszabbnál rosszabb dolog."


Akkor meg mi a baj? örülj neki hogy megszabadultál tőle, és nem a te hanem a barátnőd életét fogja tönkretenni.


Te meg végre kereshetsz magasnak egy normális pasit!


Inkább hálásnak kéne lenned a barátnődnek!

2023. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Same as #5. Az ilyen baràtok nem a baràtaid.
2023. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan akadsz ki. Az nem lenne jogos, ha azt varnad el, csak rad valo tekintettel ne jojjenek ossze egymassal. De meg akkor is jogos lenne az, hogy ezek utan keptelen lennel a baratsag folytatasara. Viszont ez akkora lelketlenseg, pofatlansag, a totalis ellenkezoje annak, ahogy epeszu ember kezelne a helyzetet, hogy veget vetnek az ismeretsegnek.
2023. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól reagáltál. Ez a lány egy tahó, nem a barátnőd. Szerintem is tiltsd le őket végleg. Nem beszélnék vele soha többet sehol.

Idővel könnyebb lesz, ha lesz elég erőd, ismerkedj, keress alkalmi kapcsolatokat, bulizz, éld az életed. Minden percért kár, amikor miattuk vagy szomorú.

2023. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!