Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ennyire igénytelen...

Tényleg ennyire igénytelen emberek vannak köztünk?

Figyelt kérdés

Egyik nagyon jó barátnőm barátnőjének szervezett lánybúcsút, és megkérdezett engem, nem-e tarthatná a nyaralónkban. Persze felajánlotta, hogy mondjak egy összeget és kifizeti, mert így is jobban kijönnek mintha bérelnénenk valamit és ez még eldugott helyen is van, szóval lehet bulizni hangosan, de nyilvan nem kértem érte semmit, csak azt mikor odaadtam neki a kulcsot, hogy figyeljen oda és tatrsa kézben a dolgokat, ő felelőssége. Vállalta is.


Annyit kértem tőle kifejezetten, hogy jelezze mindenkinek, hogy a benti mosdó (vagyis wc) nem hasznalható, mert ugyan úgy néz ki, mint ami teljesen kész (most lett felújítva), de a víz még nincs bekötve. Csak mivel nem voltam lent 2 hónapja, nyilván nincs bezárva az az ajtó, nincs kiírva semmi rá. Aki meg megfordul ott (én, tesóm, szüleim, rokonok) tudják a járást. Kint van egy wc, oda lehet menni dolgokat intézni.


Ma délelőtt leutaztam, gondoltam ránézek mizu, meg akkor találkozok a csajokkal, mert néhányukat ismerem is. Az egy dolog, hogy poharak, kaja, pia, mosatlanok mindenhol, ez egy ilyen bulin azt mondom oké, bár azt hittem picit nagyobb rendet találok odaérkezéskor, mert már fent volt mindenki, de pakolás helyett nagyban kávézgattak. Gyanútlanul benyitok a wc-be, hogy minden okés-e, ajtó csukva, szóval látszólag igen, erre ami látvány fogadott... Igen, valaki belekakált a wc-be és wc-papírral együtt otthagyta.


Ezen csak nevetni tudtam, majd megkérdeztem diszkréten barátnőmet hogy miért nem szólt erről, megdöbbenve mondta, hogy ő jelezte mindenkinek, hogy kint van lehetőség wc-re menni. Utána tök kínosan kérdőre vontam a csajokat de persze mindegyik (kb. 10en voltak) csak vihogott meg hitetlenkedett, senki se vállalta magára.


Többet sosem adom oda senkinek semmimet kölcsönbe, ez biztos. Csak felháborító, hogy milyen figyelmetlen, trehány emberek vannak, köztük olyan lányok, akikről sosem gondolnád, hogy azok...



2023. aug. 19. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
A kérdésre válaszolva, nem. Sajnos eztől is vannak igénytelenebbek.
2023. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltad, hogy egy csapat részeg csaj, ráadádul nem otthon (tehát mindegy, mert valaki más oldja majd meg) kulturáltan fog viselkedni? Pont az ilyen esetekben olyan mind, mint az állatok.
2023. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Meggyozodesem, hogy mire eszebe jutott, hogy jaj, ez a vece nem hasznalhato, addigra mar keso volt. Tutira. Viszont. Viszont akkor az ember rihegve, iszonyodva, baratnot beavatva nejlonzacskoval nekiallt volna a szarat kipakolni es tisztogatni.
2023. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Pont az ilyen esetekben olyan mind, mint az állatok."


Én pont fordítva szoktam, másoknál figyelek a rendre, itthon mehet bármi. Bár mondjuk itthon sem hagyom ott a szart.

2023. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Általam ismert eset--Egy munkahelyen valaki belecsinált a zuhanytálcába és otthagyta a kábelt.Mindezt úgy,hogy ott a wc pont szemben található a zuhanyszobával.Mindössze 4-5 métert kellet volna sétálnia addig...
2023. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
sokkal igénytelenebbek is vannak, ezt észben kell tartani. tudod, az alkoholt az egyik legjobb szorongásoldószerként tartják számon, nem véletlenül van vele olyan sok problémája az embereknek a mindennapokban. egy bulis helyzetben százszor elfelejtheti bárki mit mondtak, még szerencsésebb helyzet ért hogy nem fogadtak random okádásnyomok. ez ilyen, nem szabadott volna így átadni a helyet. eszénél mindenki mindent megígér és betart. megváltozott helyzetekben már csak felszabadultságából sem
2023. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, lehet naív voltam, utólag belátom. Csak értitek, még kulcs sincs a helyiséghez, ha valaki bement oda kakilni, márpedig bement, akkor mar abból kapcsolhatott volna, hogy nem tudja zárni az ajtót.


Az is lehet valaki éjszaka vagy kora reggel csinálta.

2023. aug. 19. 22:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

7


Te most egy józan ember fejével gondolkozol...De van az az alkoholmennyiség amitől az azt elfogyasztó még a saját lakásában sem találja meg a mellékhelyiséget.Aztán mondjuk a kádba,csapba,konyhakőre..stb. vizel.

2023. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább kitakarítottak mindent rendesen?
2023. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát igyekeztek a nagy kávézgatás után rendet tenni igen.
2023. aug. 19. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!