Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ennyire igénytelen...

Tényleg ennyire igénytelen emberek vannak köztünk?

Figyelt kérdés

Egyik nagyon jó barátnőm barátnőjének szervezett lánybúcsút, és megkérdezett engem, nem-e tarthatná a nyaralónkban. Persze felajánlotta, hogy mondjak egy összeget és kifizeti, mert így is jobban kijönnek mintha bérelnénenk valamit és ez még eldugott helyen is van, szóval lehet bulizni hangosan, de nyilvan nem kértem érte semmit, csak azt mikor odaadtam neki a kulcsot, hogy figyeljen oda és tatrsa kézben a dolgokat, ő felelőssége. Vállalta is.


Annyit kértem tőle kifejezetten, hogy jelezze mindenkinek, hogy a benti mosdó (vagyis wc) nem hasznalható, mert ugyan úgy néz ki, mint ami teljesen kész (most lett felújítva), de a víz még nincs bekötve. Csak mivel nem voltam lent 2 hónapja, nyilván nincs bezárva az az ajtó, nincs kiírva semmi rá. Aki meg megfordul ott (én, tesóm, szüleim, rokonok) tudják a járást. Kint van egy wc, oda lehet menni dolgokat intézni.


Ma délelőtt leutaztam, gondoltam ránézek mizu, meg akkor találkozok a csajokkal, mert néhányukat ismerem is. Az egy dolog, hogy poharak, kaja, pia, mosatlanok mindenhol, ez egy ilyen bulin azt mondom oké, bár azt hittem picit nagyobb rendet találok odaérkezéskor, mert már fent volt mindenki, de pakolás helyett nagyban kávézgattak. Gyanútlanul benyitok a wc-be, hogy minden okés-e, ajtó csukva, szóval látszólag igen, erre ami látvány fogadott... Igen, valaki belekakált a wc-be és wc-papírral együtt otthagyta.


Ezen csak nevetni tudtam, majd megkérdeztem diszkréten barátnőmet hogy miért nem szólt erről, megdöbbenve mondta, hogy ő jelezte mindenkinek, hogy kint van lehetőség wc-re menni. Utána tök kínosan kérdőre vontam a csajokat de persze mindegyik (kb. 10en voltak) csak vihogott meg hitetlenkedett, senki se vállalta magára.


Többet sosem adom oda senkinek semmimet kölcsönbe, ez biztos. Csak felháborító, hogy milyen figyelmetlen, trehány emberek vannak, köztük olyan lányok, akikről sosem gondolnád, hogy azok...



2023. aug. 19. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Remélem azt korrektül elvégezték. Sajnálom, hogy ilyen tapasztalatot szeretnél.
2023. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
Aki kolcsonkerte,koteles lett volna lezarni laksttal. Illetve dobozokst zacskokkal kibelelve odakeszits o wcpapirral,h azt hasznaljak.
2023. aug. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Még meg lehet lepni az embert az igénytelenséggel, de annyira nem egyszerű.

Nekem múltkor a lakótársam szülei jöttek fel pár percre, valószínűleg csak WC-zni. Mikor visszamentem a lakásba, a fürdőben lévő WC-ben ott volt a kula. WC ülőke felhajtva, szóval szarszag az egész fürdőben, WC papír pedig nem is lett használva. Gondolom, a jóember miután elvégezte a dolgát, szó szerint szart mindenre, ilyen WC lehúzással meg seggtörléssel már nem vesződött. Na ezen azért meglepődtem.

2023. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem igénytelenség. Egyrészt, ha még csak ébredeznek miután szétcsapták magukat, akkor nem gáz, hogy nincs rend. Ha elmentek, akkor nincs, az a gáz. A WC meg hát... Be kellett volna zárni. Valaki kotta részegen benyitott letolta a bugyit és csak később eszmélt. Így a XXI. században már hozzá van szokva mindenki, hogy nem kell kijárni a pottyantósba. Be kellett volna zárni.

Száz szónak is egy a vége, ha úgy adják vissza a kulcsot, ahogy átvették akkor minden ok. ha nem, akkor lehet agonizálni.

2023. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ha valaki mattrészegen megy el wc-re, az valószínűleg nem szilárdat kakil. Itt nem az volt a helyzet, hogy tele volt fosv@ a wc. Szóval szerintem az a valaki nem volt annyira készen.
2023. aug. 20. 10:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Belefutottál a "Nem az enyém, hadd szóljon!" esetébe, - de ez még csak a jéghegy csúcsa. Volt olyan, hogy valaki azért sértődött meg a feleségemre, mert nem hagyta, hogy angliából (!) távvezéreljék - napi x alkalommal.
2023. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*Nem tarthatná-e. Eddig a részig vettelek komolyan. :)
2023. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!