Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig illik valamit vinni...

Mindig illik valamit vinni látogatóba?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy van egy nagyon jó barátnőm(nem gyerekkori,kb 2 éve ismerkedtünk meg),akinek van 2 gyereke(5 éves,8 hónapos). Néha,ha időm engedi és nekik is alkalmas,akkor meglátogatom őket pár órára.Szerintetek illene mindig vinni valamit?pl gyümölcs, édesség, hasonló..Mert bennem mindig az van,hogy gyerekekhez nem megyünk üres kézzel,de barátnőm is mindig lecsesz,hogy jaj miért hoztam?!nem kellett volna, stb..más is mondta,akit kérdeztem,hogy hát ő biztos nem vinne mindig..pont most készülök hozzájuk,és fogalmam sincs,hogy ugorjak be a boltba,vagy hagyjam a fenébe 😅😅

2023. aug. 21. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Gyümölcsöt mindenképp vinnék. Ez a " nem kellett volna" szöveg bárhol bárkinél bármikor elfog hangzani. Nyílvan azért örülnek neki.
2023. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Akkor most próbaképpen ne vigyél. Ha most meglepődik és zavartan viselkedik előtted, akkor tudod, hogy valójában elvárja.
2023. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell drágát, de valami keveset, hiszen ő meg vendégül lát. Arra se mondod, hogy nem kellett volna.
2023. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Gyerekekhez nem állítunk be csoki nélkül.

Nálam ez az alap.

2023. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Amikor a gyerek megkérdezi:

- mit hoztál?

- Semmit.

- Akkor minek jöttél?


:)

2023. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem, nem kell mindig, a gyereknek sem.
2023. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak, és szívesen viszed, vigyél. De nem kötelező.
2023. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szívből viszed, nyugodtan vigyél minden alkalommal. Kötelességből kevésbé jó, de ha úgy érzed kell, akkor is vigyed nyugodtan, bajt nem csinálsz vele.
2023. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megerősített abban,hogy tényleg nem illik üres kézzel gyerekhez jönni:)
2023. aug. 21. 16:15
 10/11 anonim válasza:
26%
Szerintem vehetsz a gyerekeknek ruhát is , de szerintem ilyen edessegeket mindenképp vigyél, ha pedig nem szereti hogy a gyerekei sok csokit, cukorkát esznek akkor a gyümölcs remek választás
2023. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!