Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor illik menni látogatóba?

Mikor illik menni látogatóba?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek nemrég született babája. Ha magától nem szól majd mikor illik elmenni megnezni őket. En nem akarok zavarni. Nem vagyok jartas ezügyben.

2020. jan. 7. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őt kérdezd meg
2020. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm úgy jött, hogy rámírt, hogy vagyunk, otthon vagyunk-e már a kórházból. El szeretné jönni látogatóba, szóljak, hogy mikor jöhet. Én megírtam mikor jöhet, és jött is:)
2020. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a barátnőm megszult, gratulaltam és mondtam neki hogy szóljon ha látogatója készen állnak. Addig Messengeren beszélgettünk, küldött képeket, ha volt rá energiája. Kb a 6-7. heten szólt, hogy most már kb tudja merre van arccal előre, uh szeretettel vár. Megbeszéltük minek örülnének a kicsinek, en megvettem a megbeszélt cuccot, kb 30-60 percet maradtunk összesen.
2020. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-4 a közeli hozzá tartozók. Az én babám is 4 hetes múlt,de mult héten már jöttek.A távolabbi rokonok,barátok jövőhéten jönnek.
2020. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek írják őt kérdezd meg.nekem van barátnőm akit a kórházba is behívtam, mert külföldön szültem és a családom nem tudott így bejönni. Van akinek megmondtam hogy majd szólok. Volt akinek szóltam már, van aki várja a sorát :D


Ha valamelyik barátnőm szült akkor is elmondtamy hogy szóljon amint jöhetek, nem fogok addig hetente rákérdezni de nem azért mert ne akarok jönni, hanem hogy nem zaklassam.

egyébként ha jó pontot akarsz gyűjteni, ajánld fel hogy megfőzöd amit kér, mikor majd mész látogatni ;)

2020. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!