Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fösvény a barátom?

Fösvény a barátom?

Figyelt kérdés
Sokszor nincs neki pénze, és én hívom meg egy sörre, de amikor nekem nincs, akkor mindig csak a kifogásokat gyártja, hogy oda adta az édesapjának, nem szeretne föl váltani a pénzt, vagy egyszerűen csak nem szeretne sörözni. Sokszor nem is keres amikor úgy adódik pénze. Megéri barátkozni vele
2023. aug. 26. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha valakinek van is pénze, nem biztos, hogy azt sörözésre költené. Ahogy írtad, sokszor nincs is neki.

Becsülendő, ha nem él minden alkalommal a meghívásoddal.

Lehet, kényelmetlen neki megmondani, hogy nincs sörre pénze.

Ha neked a barátkozás abban merül ki, hogy sörözzetek, engedd el.

2023. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Fösvény? Igen, az. Finoman fogalmazva.
2023. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

#1

Most a kérdező szerintem csak mondott egy random példát (a gyengébbek kedvéért = a sörözést). Nem tudsz a kérdés lényegére rájönni? Arra hogy mit szeretne kérdezni e példa alapján? Ennyire fogya**** nem lehettek már kajak.

Amit láttok konkrétumoknál leragadtok és nem láttok a dolgok(példák) mögé, hogy mit is szeretne kérdezni.. Már értem miért vannak itt félrevezetve az emberek.. tudatlan kis “izék” osztják az észt akiknek nagyon nem kellene..


Kérdező, nem ragozom túl.. Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni.

Heti 2-3 kérdés van ilyen barátokról, kicsit lapozz vissza és olvasd el az ottani válaszokat.

2023. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is jól esne, ha meghívna egy sörre, mert én is sokszor vettem neki, amikor nem volt pénze. És elfelejtettem le írni, hogy meg is ígérte hogy meg hív
2023. aug. 26. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Az életben meg kell tanulni, hogy nem minden barát igazi barát. Vannak akik barátságot színlelve valójában csak a pénzedre vagy más kellemes dologra hajtanak, szóval valójában csak igyekeznek kihasználni.
2023. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. aug. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!