Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy haragszik a...

Jogos, hogy haragszik a legjobb barátnőm amiért text chaten akarok vele beszélni és nem hívásban?

Figyelt kérdés
Én délután, ha már otthon lehetek, nem szeretnék még több emberi interakciót. A telefonhívás is ilyen, lefáraszt, nem szeretem, nyűg. Írni sokkal jobban szeretek. Megmondtam neki, hogy bármikor írhat, de ennek ellenére mindennel felhív napi 2x is. És mindig azt mondja, hogy fontos, de nem az, tök leírható dolgokkal zaklat és amikor le akarom tenni, mindig elkezdi nekem mondani, hogy nem, nem teszed le.
2023. szept. 14. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Én is utálok írkálni. Az más kérdés, hogy én nem fo..nám a szót, hanem röviden és egyszerűen elmondanám. Nem naponta kétszer, hanem hetente kétszer.
2023. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
O beszelgetni szeret. Sokan inkabb eloben szeretnek beszelgetni
2023. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nemi, hogy te ilyen vagy, kell neha egyedullet
2023. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!