Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem adtam díjat a könyvére és...

Nem adtam díjat a könyvére és most ezért haragszik rám a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Van ez az alkalmazás, hogy Wattpad. Ott lehet díjat kapni és adni is másoknak (csak az adhat díjat, aki kapott). Én múlt héten kaptam egyet (ez a 4. díj 😃), de a legjobb baratnom könyvére nem adtam díjat, mert akármilyen jo barátom es akármennyire nagyon szeretem Őt, a könyve borzalmas (es nem csak szerintem, hanem mindenki szerint). Összecsapott, tele van helyesírási hibával, a nevek is ugy vannak megcsinálva, hogy mondjuk a lany angol, de magyar neve van, vagy éppen albán a srác es angol neve van... Nem is sorolom tovább, mert gondolom értitek a célzást.


Nagyon szeretem a baratnomet, de nem fogok díjat adni egy nagy katyvaszra, az hétszentség! Viszont ezért most NAGYON berágott rám, holott sztem a sok rossz kritikából mar rájött, hogy a könyve nem túl jo.


Szerintetek most mit kene csinálnom??? Előre koszi a válaszokat!! ❤❤



2017. márc. 14. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vihar a biliben.

Itt igazából egy tök lényegtelen dolgon kaptatok össze, és mindketten túl komolyan veszitek ezt a díjazósdit. Ez azért nem az irodalmi Nobel-díj, hogy ennyire komolyan kell venni.

De úgy látom, ez az alkalmazás mindkettőtöknek fontosabb a barátságnál. Innentől kezdve nincs mit mondani. Majd találni fogsz egy olyan barátnőt, aki hibátlanul ír, és ő is fog találni valakit, akinek a barátság fontosabb, mint az, hogy csakazértse díjazza a barátnője művét.

2017. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 papagenou ***** válasza:
66%
kíváncsivá tettél. mi az írásának a címe?
2017. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Tedd a szívedre a kezed: nagyon fájt volna, ha a legjobb barátnőd művét díjazod? Összedőlt volna a világ, ha legalább az igyekezetét elismered?
2017. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tenyleg igazatok van es van is 1 ötletem! 😃 Kaptam szinte ebben a pillanatban megegy díjat es abban adok neki is 😃


Nemtom, h miert voltam ilyen... Hisz igyekszik... 😞 Na, emberek en vagyok a legrosszabb barátnő az egész világon... 😞😞😞


Es koszi mindenkinek a válaszokat, igazatok van

2017. márc. 14. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban egy nagyon komoly probléma. Megér annyit, hogy össze is vesszetek örökre emiatt.
2017. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Wattpad egy igénytelen alkalmazás, és ti sem lehettek többek tizennégy-ötnél, ha ennyire komolyan veszitek. Javaslom, hogyha írtok, térjetek át más platformra. A barátnőd meg megkereshet engem, mert lektor vagyok egy másik oldalon, és szívesen segítek megtanulni neki a helyesírást, illetve kiküszöbölni az egyéb hibáit.
2017. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 de nem mind a ketten, hanem csak o veszi komolyan! Hát nem O rágott be rám, mert nem adtam neki egy nyomorék díjat?


De mint mar mondtam, rendeztem a problémát es en is beláttam, h nem igy kellett volna tennem, ahogy tettem, szóval a gyűlölködő válaszokat be lehet fejezni, köszönöm. Felfogtam.

2017. márc. 14. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Írd már meg a könyv címét, rohadtul kíváncsi vagyok rá, szerintem rajtam kívül még sokan mások is. x)
2017. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Teljesen jogosan tetted, és szerintem eléggé nagy drama queen, ha ennyi miatt képes megharagudni. Már bocsánat, de már így is eléggé elértéktelenedtek a díjak, pont azért, mert "protekciósok" kapják meg általában, nem pedig azok, akik tényleg megérdemlik. Engem is már csomószor mellőztek a barátaim ezen a téren, de mégsem haraptam le a fejüket.

Egyébként meg téged oltanának a többiek, ha látnák, hogy még adtál is neki a díjat ahelyett, hogy megpróbálnád észhez téríteni.

2017. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!