Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azok a nők akik ezt mondják...

Azok a nők akik ezt mondják nem értik, hogy ez a kijelentés illogikus? De főleg csak egy béna lerázás az őszinteség helyett?

Figyelt kérdés

Ha egy adott nőnek, csajnak az ember felajánl helyzettől függően barátság extrákkal-t, vagy járni szeretne vele és azt mondják erre, hogy "kár lenne ezzel tönretenni ezt a barátságot" azzal nem veszik észre, hogy épp most tették tönkre, pont ezzel kijelentéssel? Főleg mert senki nem olyan hülye, hogy rájöjjön ez csak valami béna lerázás és innentől kuka a csaj, főleg mert soha szó sem volt a pasi részéről barátközásról meg azért sem, mert nem volt őszinte a nő hanem ilyen gáz szöveggel pattintja le és innentől miért is akarna a pasi tőle bármit?


Vagy a sikertelen pasik ilyenkor tovább próbálkoznak és reménykednek lesz még ebből valami? Szerintem az olyan pasi aki tudja mi a dörgés már keresi is a következőt.


2023. szept. 16. 13:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
utolsó na pont ezért gáz szöveg ez. de igen tönkreteszi, mert mivel az elején nem lett letisztázva a férfi tesz bele energiát hogy megkapja a nőt, de egy ilyen elutasítás után normális férfi nem fogja többet keresni. persze a tapasztalatlan fiúkat lehet még ilyen szöveggel hülyíteni és reménykednek tovább hátha
2023. szept. 16. 14:16
 12/22 A kérdező kommentje:

"Ha barátságos nem akarsz, csak extrákat"


de igen, mindkettőt, így egyben, pont ez a lényege, hogy a szex érzelemmentes, nincs elköteleződés, de közös programok, dumálások igen.

szóval ha nem is tapasztaltad van ilyen konstrukció, nekem is volt jópár, működtek is, volt amiből aztán kapcsolat is lett.

2023. szept. 16. 14:19
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

És a férfi miért nem tisztázott le mindent egyértelműen már a legelején?

Azért mert már akkor is félt a visszautasítástól, ezért inkább reménykedett, többet látott bele mint ami van, csak ne utasítsák el már az elején!

2023. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#7


Hát a kocsmában lehet így zajlik, én nem így szoktam ismerkedni. És nem azt írtam, hogy az első párbeszédben kell ezt letisztázni hanem az elején.

Csak valamiért sok nő kényszeresen keresi a lúzereket és a p*ncis fiúkat akiket tud ugráltatni és panaszkodni nekik "barátként", csak nem tudom, mikor két egyedülálló ember megismerkedik miért gondolja azt sok nő, hogy ott a pasi nem fog ennél többet akarni

2023. szept. 16. 14:26
 15/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
53%

Nem tudom, milyen fokú őszinteségre vágysz, csak ez jutott eszembe:


[link]


A humoros filmben van egy város, ahol senki nem tud hazudni. Őszintén az arcodba mondják, hogy miért nem kellesz a nőnek, miért rúg ki a főnök stb.

Ám egyszer hiba kerül gépezetbe...

2023. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem min problémázol....
2023. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
De ha neked arra van igényed, hogy ez már rögtön a "barátság" - mert nem az, ugyanis te dugópajtit keresel - elején tisztázva legyen, akkor miért nem tisztázod rögtön az elején? Neked van erre igényed, akkor tisztázd. Miért a csajtól várod el ezt?
2023. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

"utolsó na pont ezért gáz szöveg ez. de igen tönkreteszi, mert mivel az elején nem lett letisztázva a férfi tesz bele energiát hogy megkapja a nőt, de egy ilyen elutasítás után normális férfi nem fogja többet keresni."


Normális férfi párkapcsolatot ajánl nem pedig extrát barátsággal. Pláne hogy ha neked a barátság nem elég, akkor csak extrát keresel.


És pláne nem hisztizik.


De akkor kérdem én; mi a fenéért akarnék akár bottal nyúlni hozzád, ha elég egyértelműen kimutatod hogy k.rvára nem érdekel a személyiségem, csak hogy mi van a lábam között? Önző vagy és emellett tapló.

2023. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%

Azok a férfiak akik ezt mondják nem értik, hogy ez a kijelentés illogikus? De főleg csak egy béna lerázás az őszinteség helyett?


Ha egy adott férfinak, srácnak az ember felajánl helyzettől függően egy barátságot, vagy haverságot szeretne vele és azt mondják erre, hogy "többet szeretnének, barátság extrákkal" azzal nem veszik észre, hogy épp most tették tönkre, pont ezzel kijelentéssel? Főleg mert senki nem olyan hülye, hogy rájöjjön ez csak valami béna bepróbálkozás és innentől kuka a srác, főleg mert soha szó sem volt a csaj részéről dugásról meg azért sem, mert nem volt őszinte a ferfi hanem ilyen gáz szöveggel zsarolná ki és innentől miért is akarna a csaj tőle bármit?



Vagy a sikertelen pasik ilyenkor tovább próbálkoznak és reménykednek lesz még ebből valami? Szerintem az olyan csaj aki tudja mi a dörgés már keresi is más havert.

2023. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%

#4 úgy vélem, az általa említett szituációban nem a nő az, aki nem tisztázott valami fontos részletet

("főleg mert soha szó sem volt a pasi részéről barátközásról")

2023. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!