Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezért megsértődnétek?

Ezért megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Egy barátomtól kölcsönkértem az autóját és nagyon koszos volt. Egy fél szatyor szemetet dobtam ki, cigisdobozok, flakkonok, kajamaradék stb, és szépen ki is porszívóztam és letörölgettem a műszerfalat, kb 1 órát dolgoztam vele. Mikor visszavettem akkor nem volt otthon és csak a háza előtt hagytam, mert úgyis van pótkulcsa. Másnap felhívott és megdícsérte, hogy milyen szép tiszta lett az autója, és erre valamit olyasmit mondtam, hogy ennyi koszt még nem láttam autóban és nem értem hogyan tudta ennyire lelalkni. Erre hirtelen felháborodott és fennhangon azt mondta, hogy akkor máskor bérelj tiszta autót b+! , majd letette a telefont. El sem köszönt, semmi, az volt az utolsó szava, hogy baszdmeg.

2023. szept. 17. 11:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Autót odaadni elég nagy dolog

Inkább koszond meg

2023. szept. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igaza van. Odaadja az autóját, te meg beszólsz neki.


Eleve KÉRTE, hogy kitakaríts? Nem. Nekem is teli van az autóm olyan cuccokkal, amiket te szemétnek néznél, de szükségesek a munkámhoz. Ha azokat önkényesen kidobálnád, megvetetném veled, és az életben többet nem adnám oda az autómat.

2023. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ilyen barátokra senkinek nincs szüksége mint amilyen te vagy b+!

Senki nem kert meg rá, hogy kitakaritsd! Te kertel szivességet, megkaptad az autót nem?

Én meg sokan szerintem Ida sem adtuk volna, te hiszis, beszologatos hulyegyerek!

2023. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!