Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyit rontana vagy segítene...

Mennyit rontana vagy segítene ez a barátságunkon?

Figyelt kérdés
Tudom jól hogy buta és cink kérdés lesz amire nem sok jó választ fogok kapni mert megosztó is, de hátha valaki tud segíteni. Mert egy kicsit keserűen érzem magam emiatt. Nos lány vagyok, és a legjobb barátom egy fiú. Elég lányos fiú, a fiú barátaival is elég lelkis, meg ilyenek. Ezért velem is az, és aggódom hogy csak én gondolom túl, vagy érez irántam valamit. Nem akarom hogy úgy legyen…Szükségem van rá barátként. Direkt nem kérdeztem tőle soha ilyeneket, így magától mondta annak idején hogy ő is csak barátként tekint rám. De ha mégis igazam van és elkezdett érezni valamit, mennyire segítene az a helyzeten ha bekamuznám neki hogy leszbikus vagyok? 😄 ez lenne a buta kérdésem. Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. szept. 24. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Egy mély, lelkizős barátság biztos alapja, hogy ilyen horderejű dolgokban kamuztok egymásnak...

És mit csinálsz majd ha betöltöd a 14-et és rákapsz a f/szra? Azt mondod, hogy csak megerőszakoltak?

2023. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
96%
Hát szerintem semmiképpen ne kamuzd azt hogy leszbi vagy másodszor pedig azt mondtad hogy lányos fiú ez azt is jelentheti hogy lehet meleg . én azt javasolnám hogy egyszer mikor beszélgetek mond azt hogy jaj de jó hogy legjobb barátok vagyunk és semmi több mert neki mindent el mondhazsz vagy valami hasonlót hogy nem is mond ki hogy te csak barát vagy vele de azért érződjön hogy te csak barát akarsz lenni vele
2023. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ostobaság lenne ezt hazudni, majd utána minden egyes szituációban újra és újra hazudni, míg végül le nem buksz az ellentmondásokkal. Az ilyen hazugságspirálból nem jössz ki jól.
2023. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Rossz ötlet, akkor inkább már említsd meg neki, hogy tetszik egy fiú, esetleg adjon tanácsot.
2023. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te magad hagyd szegény srácot, és keress egy olyat akivel kölcsönösen kamuztok egymásnak! Ő meg talál majd olyan barátot aki megbecsüli őszintén és nem f@sik be attól hogy valaki kedves, érző ember egy olyan világban ahol az emberek 90%-a a mindennapokban már droid.
2023. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Néha lepippantod, és a barátság is megmarad. Ne lihegd túl.
2023. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel hogy azt mondod hogy lezbi vagy, nem gondolod hogy kicsit furán jönne ki ha következő alkalommal egy csávóval összejönnél?


Másrészt nem pörögném ezt a dolgot túl, elég akkor ezen aggódni ha ténylegesen rádhajt.

2023. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!