Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kezdeményezzek a barátságunk...

Kezdeményezzek a barátságunk érdekében?

Figyelt kérdés
A munkahelyen összebarátkoztam egy kollégámmal, nem egy hétköznapi barátság, szerintem nagyon jó barátom lehetne a későbbiekben is. Viszont én felmondtam, de még mindíg bejárok (bolt) és mindíg nagyon örülünk egymásnak stb. Viszont arra gondoltam hogy talán szervezni kéne valami közös programot, bár inkább a nyári időszakban. A gond hogy nem kaptam össze magam eléggé, és nem tudom hogy hogyan kellene ezt csinálni,milyen program lehetne jó stb. Ebben szeretnék segítséget kérni. Nem sok barátom van, és nem is nagyon szoktam barátkozni

2023. febr. 11. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen kezdeményezz.

Bármi jó lehet, attól függően, hogy mi a közös érdeklődési körötök.

Beülni kávézni, elmenni sportolni, elmenni vásárolni.

Nem írtad, hogy férfiak vagy nők vagytok, ezt jó lenne, ha megírnád, mert akkor tudnék több programlehetőséget ajánlani.

2023. febr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is kezdeményezz. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, és barátság is lehet ebből, vagy az, akkor kár lenne veszni hagyni mulyaság miatt, túl nagy kincs a barátság.


Egyszerűen mondd el neki, hogy hát sajna elmész, de őt tök jó fejnek találod, és szeretnéd tartani vele a kapcsolatot...

2023. febr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!