Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nő akivel barátkozunk...

Egy nő akivel barátkozunk neten elhívott kávézni, mondtam hogy rosszak a fogaim megkéne csináltatni de igazából ezt már az elején el mondtam neki, minden mással együtt de ez után kb terelt már szóba sem jött a kávézás,akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés

csak nem értem mert én már az elejétől nyílt kártyákkal játszom.

Örültem a meghívásnak de egyben nagyon izgulós is vagyok,még akkor is ha csak barátok vagyunk.


2023. szept. 24. 21:18
1 2
 1/17 anonim válasza:
0%
Sok energiát fordított a környezetem a lejáratásomra és a boldogságom befolyásolására, de ettől nekem kevesebbnek kellett éreznem magam, pedig igazából végig velem foglalkoztak, végig. Aki akart, az nyerészkedett, de igazából, én mindig az voltam, aki vagyok. Nekik meg, változtatniuk kell. Szép vagyok, kávét szeretem, kell ennél több?
2023. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
De hogy jött ismét témába a fogad? Vagy csak túl sokat beszélsz neki magadról és az zavarja.
2023. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Elhívott kávézni, te meg erre elkezdtél a fogadiról beszélni... és most mégis mit vársz tőle, hogy könyörögjön neked, hogy menjetek már el kávézni, vagy mit?
2023. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kitana. ***** válasza:
84%
Én is meggondolnám magamat, ha egy meghívásra is rögtön a nyomorodról kezdesz el panaszkodni. Pláne, ha már tudott is róla, semmi szükség nem volt rá, hogy újra felhozd. Gondolhatja simán azt, hogy te az a fajta vagy, akit állandóan győzködni kell, hogy minden oké, ehhez meg senkinek nincs türelme.
2023. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Most egy nő elhívott kávézni és neked az volt a válaszod, hogy rosszak a fogaid és megkéne csináltatni??

Akkor konkrétan visszautasítottad! Miért csodálkozol, hogy ezután nem kezdett el könyörögni, hogy menj el vele?

2023. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom mit vársz, elhív kávézni, majd egy ilyen lepattintó szöveget benyomsz neki, mégha igaz is, de akkor is. Ha meg eleve beszéltél már neki róla, akkor meg pláne. Azt meg ne várd el hogy könyörögjön, meg akárhova elhívhatna neked a fogaid lesznek a kibuvó.
2023. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Kólauborkával ***** válasza:
94%

Most komolyan, képzeld el az ö oldalárol. Te mit gondolnál, ha elhívsz valakit kávézni az pedig egyböl kifogásokkal jön? Nyílván azt, hogy lepattintott.

Ráadásul Ö felvette a nadrágot, elhívott kávézni, erre nem az a válasz, hogy jajj a fogaim….

2023. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Önbizalomhiányos emberek a legborzasztóbb társak. Előbb tedd magad rendbe, belül is, aztán lehet kapcsolatot kialakítani.
2023. szept. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire megértem a kérdezőt. Én pont 10 éve ismertem meg egy férfit neten. Minden szuper volt, csak nekem iszonyú kuszák voltak a fogaim, amit szégyelltem. Én nem is mertem bevallani, csak le akartam mondani a találkozót.

Aztán a férfi kb leszrta a kusza fogaim. Azóta is együtt vagyunk.

Illetve a fogaim is megcsináltattam a megismerkedésünk után.

Valóban borzasztó dolog az önbizalomhiány. Tapasztaltam saját magamon...

Igaza van a többieknek. Ha már tudott a dologról, felesleges volt újra felhozni. Max ha találkoztatok volna és esetleg nem tetszel neki, akkor is adtál volna egy esélyt a dolognak.

29N

2023. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, nem kellett volna újból felhoznod, és én is elutasításként értékelném. A helyedben én írnék neki, hogy akkor mikor és hol legyen az a kávézás. Egyébként mi a konkrét baj a fogsoroddal? És tényleg csak barátkozás, vagy szeretnél többet is, ha úgy adódik?
2023. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!