Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nő akivel barátkozunk...

Egy nő akivel barátkozunk neten elhívott kávézni, mondtam hogy rosszak a fogaim megkéne csináltatni de igazából ezt már az elején el mondtam neki, minden mással együtt de ez után kb terelt már szóba sem jött a kávézás,akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés

csak nem értem mert én már az elejétől nyílt kártyákkal játszom.

Örültem a meghívásnak de egyben nagyon izgulós is vagyok,még akkor is ha csak barátok vagyunk.


2023. szept. 24. 21:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De mit mondtál, hogy szívesen mész kávézni, de majd a fogaidra úgy nézzen hogy ez nem ilyen marad, vagy azt mondtad hogy nem mész?
2023. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi baja a fogaidnak? Mert nem mindegy, hogy csak fogszabályzás szükséges, de amúgy egészségesek. Ezt nem látom egetrengető gondnak. Vagy esetleg rohad az egész? Az már más dolog.

De amúgy manapság már minden fogászati dolog megoldható, csak pénz kérdése sajnos.

2023. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Minek mondtad a fogaidat? Nem tudsz a rossz fogaid miatt kávét inni?

Esetleg azt gondolod, majd ő kifizeti neked a fogorvost?

2023. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem tudom miért említettem,talán szégyelltem magam és nem akartam hogy személyesen csalódjon bennem,és ezért soha többé ne beszéljünk. Úgy voltam vele hogy inkább tudjon róla és arról is hogy csináltatom majd,így talán esetleg nem lesz akkora gáz ha észre veszi.
2023. szept. 25. 17:30
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem biztos nem zavart volna ha valaki előre szól egy ilyen miatt, de a barátnőd lehet hogy kóros önbizalomhiánynak értékelte, és elszaladt.
2023. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem se zavart volna ha nem durván vészes a helyzet. Mindenkinek vannak hibái. Ilyen az élet.
2023. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2023. szept. 25. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!