Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is úgy gondolja, hogy...

Más is úgy gondolja, hogy attól, hogy valakinek családja lesz, még nem indok arra, hogy évente egyszer vagy kétszer se érjen rá találkozni a barátaival?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Aki ennyi időt sem tud rád áldozni, az nem akar, a család vagy bármi más csak kifogás.
2023. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Engem már akkor lexart a barátom,amikor kapcsolata lett.Nem is élnek egyben, de mindig csak akkor ért rá,egy-egy órára negyedévente, amikor a párja dolgozott, vagy aludt.

Ebből elegem lett,és most már én nem érek rá sosem. Néha még írunk,ennyi.

Nagy veszteség,mert igazi,őszinte jóbarátom volt. Volt.

2023. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Minden embernek van egy fontossági sorrendje, és a dolgok helyét ebben a sorrendben mindig az mutatja meg, amikor áldozni kell érte. Ha valakinek évente 1-2 jeles alkalom sem fér bele, az bizony árulkodó jel. É


A legszebb, hogy sokszor ez a tény magának az "elkövetőnek" sem világos: ő azt érzi, hogy ő nagyon szeretne, de sajnos NEM LEHETSÉGES, és ez az indoklás teszi rémesen idegesítővé az egészet.

2023. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Azért érdekes, mert panaszkodni,szakítás esetén lelkizni mindig előjön mindenki. Akkor jó a barátság, ha szent a béke,akkor ismét tojnak rá.

Pedig hányszor a barátok segítenek,békítgetnek, mi a hála...:/

2023. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés milyen programra hívod. Régen nagy bulis voltam, a barátok rendszeresen hívogatnak még esti programokra. És mintha nem értenék, hogy nekem az most nem megy. Fürdetni kell, aztán altatni kell, aztán este bármikor kelhet a baba amikor csak én vagyok jó neki. Ezt mindig leírom, aztán pár hét múlva megint kérdezik nem megyek-e valami koncertre. De ha én hívom őket délutánra valahova mikor a férjem tudna vigyázni pár órát a kicsire, az nem jó nekik. Én értem hogy egy séta vagy egy kávézás nem olyan izgi, nekem sem az. De most ez van, ennyit tudok.
2023. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, mindenki tudatosan vagy tudattalanul priorizál.


Mindenesetre, ha valakinek gyereke születik, az nagyon nagy változás az addigi életéhez képest, és gyökeresen megváltoznak a prioritások.


Lehet itt kárhoztatni (volt) barátokat, barátnőket, de sajnos nem mindenki tudja megoldani a gyerekfelügyeletet egy görbe estére, különösen, ha kicsi a gyerek - ez különösen nehéz egy egyedülálló szülőnek.

2023. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem barat. Nem kell erolkodni, el kell engedni
2023. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!