Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megérdemelné, hogy ráijesszek?

Megérdemelné, hogy ráijesszek?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel még tartom a kapcsolatot, irogatunk, és heti 1-2 alkalommal telefonon is beszélünk fél-1 órát. Ami zavar, hogy megbeszélünk valamit és nem tarja be, vagy simán nem veszi komolyan. Viszont most komoly dologgal kapcsolatban ajánlotta fel a segítségét, szóval mégcsak nem is én kértem meg rá. A jövő héten lesz egy műtétem, amihez a vércsoporttal kapcsolatos vizsgálatért be kellene mennem a kórházba, ami 25km-re van,( ezt nem töltötték fel az EESZT-be), pénteken pedig vinnem kell egy újabb vizsgálathoz. Ő ott dolgozik a kórházban, és a múlt héten rámírt, hogy elhozza-e,mert ne kelljen azért nekem pluszban bemenni, meg éjszakás is voltam? Persze megkértem rá, de tanulva a korábbiakból, és nem bízva benne inkább elhozam, de ő erről nem tud. Gondoltam csütörtökön rákérdezek, hogy akkor elhoztad? Nem tudom mit szólna hozzá, de kicsit megérdemelné, hogy ráhozzam a frászt.
2023. szept. 26. 10:38
A kérdező szavazást indított:
igen, ráférne ha nem tarja be amit megigért
Nem, inkább hagyd.
19 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Semmi értelme. Megmondják neki h te hoztad ki. Gyerekes szar vagy
2023. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Hogyan mondanák? Ottnyomtatják ki helyben, nem dokumentálták, hogy XY elhozta. Meg lehet ő is kitudja nyomtatni ha az ottani rendszerben fenn van, de eddig nem szól, hogy elhozta. Sokkszor megbeszéltünk valamit, de félvállról vette, ez viszont most komoly dolog, és ő ajánlotta fel, tehát szemétség ha nem tarja be, főleg, hogy hétvégén meg megyünk koncertre amire én vettem a jegyet kettőnknek, tehát ez lenne a minimum, hogy kikéri ha megigérte.
2023. szept. 26. 10:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is egy gyerekes nyomi vagy ilyen hozzáállással.
2023. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Most írod h te akarod elhozni... mentális bajod van? Honnan tudná szted? Nem hozhatja ki akárki a szarjaidat ugye tudod? Meghatalmazas kell hozzá ha meg te hozod ki bizony a kolléga mondani fogja h te kivitted hülye
2023. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4 Kinek van mentális baja? Hol írtam, hogy én akarom elhozni? Miért akarnám ha egyszer felajánlotta?

Csak egyszerűen tanulva a korábbiakból, mert nem ez volt az első eset, hogy kórházi dologgal kapcsolatban tett igáretet nem tartott be.

Ő meg csak tudja, hogy elhozhatja-e vagy sem, mert akkor meg szól, hogy bocs, de mégse.

2023. szept. 26. 11:13
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Mi értelme egy olyan emberrel kapcsolatot ápolni,

akit meg akarsz alázni?

Döntsd már el hogy barátságot akarsz vele,vagy szívatni és

a múltban el követett hibáiért büntetni?

Ezért nem kell exekkel barátkozgatni.

2023. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Kár volt szakítanotok, megérdemlitek egymást.
2023. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Én szivatom? Te mit szólnál ahhoz ha számítasz valaki segítségére, amit önként ajánlott fel, de hiába várod. Biztos volt neked is ilyen, és nem esett jól. Most meg egy műtét miatt kell, ami nem játék. Nincs ebben megalázás.
2023. szept. 26. 11:41
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivan mindenki ide jár kitombolni magát? :D Bezzeg a hozzászólók az én helyemben biztos ugyanezt csinálnák, csak jobb a másikat lehordani az internet biztos távolában.
2023. szept. 26. 11:44
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Ha valaki fel ajánlja hogy segít,de nem teszi,akkor

azt szépen le írom magamban, és nem töröm a fejem azon hogy

álljak ezért bosszút rajta,de ami még ennél is biztosabb,

hogy nem keresem a továbbiakban a társaságát.

Nincs benne megalázás? Merő jó szándékból teszed ugye? Gyerekes

a viselkedésed,igaz a nődé is.Passzoltok.

2023. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!