Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináltok akkor, ha a...

Mit csináltok akkor, ha a társasági körötökben van egy idegesítő alak?

Figyelt kérdés
Az “idegesítő alak” a barátom egyik haverja ez esetben

2023. szept. 29. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom nem vele tölteni az időmet. Ez sajnos a társaság hátránya🤷‍♀️
2023. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezert nem jarok tarsasagba. Csak 1-1 barstommal talalkozok.
2023. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég nagy a társaság, egyszerűen nem érintkezem vele. Barátom barátait nem kötelező szeretnem vagy kedvelnem, és örülök, hogy ők sem várják el, valamint nincsenek is összenőve, hogy külön ne tudjak velük találkozni, saját barátaik nélkül.
2023. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Alapvetően nem rá fókuszálok, hanem arra törekedem, hogy egy jó társaság alakuljon ki, amihez az idegesítő arcnak kell alkalmazkodnia, ha csatlakozni szeretne.


Ez amúgy nagyon szépen tud működni, kivéve, ha vannak gyenge láncszemek. Pl nekem sajnos éppen a feleségem ilyen, aki úgy érzi nem fair kizárni az ilyen arcokat, ezért mindig megszánja őket, azok meg rátapadnak. Aztán hazaúton meg én hallgatom, hogy jól ráhagytam a rossz arcot...

2023. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anonymus5 válasza:
Próbálok nem vele törődni, hanem a többiekkel.
nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!