Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan vesztem...

Szerintetek jogosan vesztem velük össze? Kicsit hosszu, de kivancsi vagyok a véleményetekre

Figyelt kérdés
Tehát Angliába lakok mar több éve, de rengeteget járok haza Magyarországra kb minden iskolai szünetbe ha lehetséges haza megyek, főleg mostanaba. Interneten keresztül össze ismerkedtem egy Magyarországi lánnyal, akibe nagyon megbiztam, jo barátnőm lett, sőt megszerettem nagyon, olyan dolgokat is elmondtam neki/nekik amiket másnak nem, mert interneten tobb mindenkivel ossze ismerkedtem csak o volt az akibe tényleg meg bíztam. Mivel nagyon sok baratnom/haverom lett interneten keresztül igy csináltam egy csoportot, kimerült hogy rengeteg olyan baratot szereztem akik Magyarba egy helyen laknak, csak annyi hogy nem ismerték még egymást. Általam meg ismerkedtek és tudtak találkozni, nyilván tobbet mint velem, ami engem nem is zavart. Addig amig nem kezdtek el velem "furán viselkedni" tudták hogy en sokat vagyok egyedül, itt Angliaba nem is nagyon vannak barataim, erre ugy hogy nem irt nekem ez a lany a vegen, de csak azert rám írt hogy el küldje hogy ők milyen sokan vannak, es hogy mennyire jol érzik magukat. Oké örültem neki hogy ők ennyire el vannak, és hogy általam meg ismerkedtek és jo barátok lettek, valójában nem is ezen akadtam ki, annak ellenére hogy rosszul esett mégis. Ami szarul esett az, az volt hogy, ez a lány random ki követett, ha írtam neki le láttamozott. En azt is meg értettem hogy ő most elment azokkal a barataival, de pl én mikor ki jártam itt angliába a barataimmal és rengetegen voltunk, a végén ugyanugy vissza írtam neki/nekik és nem láttamoztam le, meg nem kovettem ki random. A végén mindenki mással aki nem arra lakot amerre ők azokkal bunkok voltak, ki rakták oket abbol a csoportbol, engem is próbáltak amúgy, ugy hogy kb az en otletem volt az egész, es ahelyett h azt mondtak volna hogy "amugy koszi h letrehoztad ezt a csoportot, mert ha nem vagy te most ezekkel az emberekkel nem is vagyok joba es nem is ismerem oket" nyilvan en ezt nem vartam de ezhelyett az uzenet helyett meg azt kaptam hogy "hat csalódtunk benned hogy te azok mellett allsz akiket mi nem birunk" es azert nem bírták az adott személyeket mert nem arra laktak amerre ők, vagy mert unalombol kotekedtek. Ennek ellenére is nekem hiányoznak, mert már nagyon megszoktam őket, és szívesen kibekulnek velük de szerintem itt nem én vagyok az akinek bocsánatot kellene kérnie. Nyilván biztos valamibe énis hibás vagyok.
2023. okt. 7. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenebe ezt a primitiv tarsasagot. Ujakkal ismerkedj.
2023. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
Hja, a lányok, és az ő barátságuk...
2023. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jóságos Ég!

Miféle alja primitív alakokkal tartasz te kalcsolatot?!

Én kilépnék ebből, és mindvtörölném, blokkolnám.

2023. okt. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!