Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Elmondjam a barátomnak, hogy nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

A szeptembert különböző sulikban kezdtük meg, mindketten nagyon elvagyunk foglalva a sulis feladatokkal és ezért csak ritkán találkozunk. Ne értsétek félre, nem vagyok meleg de nagyon hiányzik. Olyan jó lenne többet dumálni, többet találkozni.

Neki én csak az egyik barátja vagyok viszont nekem ő a legjobb barátom. Elmondjam neki, hogy mennyire nagyon hiányzik vagy az fura lenne?


2023. okt. 8. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmondhato, ha nem homoerotikus stílusban teszed nem fogja félreérteni.
2023. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy csináljam hogy ne nézzen ki annak?
2023. okt. 8. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

"Hiányzik a tested bébi de nem vagyok bu zi"


Kb így

2023. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldd el neki ennek a kérdésnek a linkjét. Nekem a helyében ez jólesne, ha tényleg barátként tekintek én is rád. :) És elég is lenne, nem is kellene ennél többet mondanod.
2023. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!