Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek elmondjam a...

Szerintetek elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Először is, aki ítélkezne, leszólna, nyugodtan tegye. Előre mondom hogy le fogom sz@rni.

Szóval depressziós vagyok, szociális fóbiám van. Utálom magam, kövérnek érzem magam, ezért fogyókúrázom (171 cm /47kg). Napi szinten vannak öngyilkossági gondolataim.

Utálok emberek között lenni. A suliban felteszem a kamumosolyt és "minden oké".

Ha a suliban pocsékul éreztem magam a barátom mindig mellettem állt és még ha nem is tudta mi van velem próbált segíteni. Most kiderül hogy elmennek augusztusban németekhez. :( Nem tudom mihez kezdjek nélküle, Fogalmam sincs mi lesz velem.

Szerintetek elmondjam neki, hogy ő nem annak ismert aki vagyok? Megosszam vele amit érzek?

Előre is köszönöm azt hogy elolvastad a kisregényem, és ha segítőkész választ adsz. :) 14/f



2015. júl. 12. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ha eddig nem tisztelted meg ennyivel, most se mondd el! Minek? Sajnáltatni akarod magad?
2015. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkepp mondd el neki, az a legjobb ha oszinte vagy vele.. tudom, ezekrol a problemakrol eleg nehez barkivel is beszelni. Ez nem onsajnaltatas..
2015. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 attól rettegek hogy elítél mint te :)

#2 köszönöm :)

2015. júl. 12. 13:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy elítélne.
2015. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már magától is észrevette, de azért mond el neki.
2015. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4 nem hinném.

Éretlen, fogalma sincs. :)

Nagyon jó színész vagyok, a családom sem tud semmit.

2015. júl. 12. 14:26
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sajnálom, hogy a szüleid nem veszik észre, de pszichiátriai eset vagy -bármilyen "jó színész is vagy". Mindenképpen fel kéne keresned egy pszichiátert, s neki elmondani az itt leírtakat.

Elsősorban:

"Szóval depressziós vagyok, szociális fóbiám van. Utálom magam, kövérnek érzem magam, ezért fogyókúrázom (171 cm /47kg). Napi szinten vannak öngyilkossági gondolataim."

De el kell mondani neki a barátoddal kapcsolatos gondolataidat is.

Fentiektől függetlenül javaslom, járj közösségekbe, sportolni, stb.

2015. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kösz szépen. Ez annyi segítség volt, hogy szépen alátámasztottad azt, hogy bolond vagyok.
2015. júl. 12. 15:09
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy "bolond".

Abban a korban vagy, amikor lányoknál, fiúknál előfordulnak pszichés problémák. Gyakran önmaguktól nem tudnak túllenni ezen. Ilyenkor lehet szükség szakember segítségére.

Szerencsés eset, hogy tudsz róla beszélni. Még jobb lenne, ha ezt valamelyik szülődnek is el tudnád mondani. Néha ez is segít.

2015. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem, de azt nem hogy mire kell ehhez gyógyszer. O_O

Jó lenne valakivel megbeszélni. :/

2015. júl. 12. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!