Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik férfi és nő között...

Létezik férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor, mért nem?
2023. okt. 9. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Létezik és pont, szimplán az embert látja benne és nem egyből a szerelmét :D miért ne létezne?

Meg akik csak a lyukat látják a nőben azoknál nyilván nem lehet ellenkező nemű barát.

2023. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak akkor, ha sem a férfi sem a nő részéről nincs szexuális vonzalom. Általában a férfi részéről van. :(
2023. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Letezik ha nem vonzo a ferfi szamara a no.. mas esetekben mindig ott a baratsag ellenere a vonzodas is.
2023. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Létezik. Nekem is volt egy női ismerősöm akivel nagyon jó barátok voltunk. Csak barátság volt, semmi más soha nem jutott volna eszembe vele kapcsolatban.
2023. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Így van, ha egyik fél részéről sincs szexuális vonzalom, akkor létezhet.
2023. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos van, számomra viszont jobb kérdés, hogy megéri-e egyáltalán próbálkozni vele...
2023. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

Régen azt mondtam volna, hogy igen, biztosan létezik. Most azt, hogy ritka kivétel, amikor tényleg csak barátok. Haverok lehetnek. Nekem volt ilyen kivételem, előbb haltam volna meg, hogy akár csak egy szájrapuszit adjak neki, annyira nem vonzott, ő sem vonzódott hozzám meg neki végig ugyanaz a barátnője volt. Na aztán vele összevesztünk és nem beszéltünk többet, mert ahogy viselkedett velem egy ideje az szar volt.


Amúgy kövezzetek meg, de engem ráz a hideg a gondolattól, hogy a páromnak női barátai legyenek. Egy csaj volt amikor megismerkedtünk, de eltávolodtak, nem miattam, eleve nem voltak olyan nagyon barátok. Én sem barátkozom már férfiakkal évek óta.


Amúgy észrevettétek, hogy azok, akik a legjobban tiltakoznak ellene, mint férfiak? Na mert ők a f.aszukkal gondolkodnak, pont telibe sz.arják a csaj személyiségét, csak haverkodnak vele, hogy egyszer ha épp feláll nekik és nincs más akkor beléjük tegyék.

2023. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem legfeljebb akkor létezik, ha az egyik, vagy mindkét fél homoszexuális. Máskülönben valamelyik mindig többet érez.
2023. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Létezik. De nem a ket hete megismert ellenkező nemű az.
2023. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Létezik. Mégpedig azért, mert nem mindenki egy kanos ösztönállat, ezt rég meghaladtuk. Vagyis lehet nem mindenki.
2023. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!