Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik felnőttkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik felnőttkori barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakított velem a Társam (39 éves nő), és már a szakításkor is írogatott messengeren egy fickónak, aki történetesen a nénikém férje, bár 4 hónapja különélnek. A fickó egyértelműen meg akarja kapni a Társam, de Ő barátként tekint rá. Évek óta összejártunk, havonta egyszer társasjátékoztunk, együtt mentünk kirándulásokra, szóval van alapja a barátságnak. Bár a fickó mindig is mutatott érdeklődést a Társam iránt, letudtuk annyival, hogy "ez ilyen, mindenki iránt mutat "érdeklődést"".


Lehet-e ez barátság, vagy csak idő kérdése, hogy több legyen?



2023. ápr. 6. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, van, még ha "az egyik mindig többet akar" is.
Nem, ez kizárt.
Lehet, de csak amolyan "barátság extrákkal", mindenképp lesz szex.
Egyéb, kifejtem kommentben.
42 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Miért nincs olyan, hogy igen, mindenféle több akarás nélkül?

Nem értem akik szerint nincs. Miért ne lehetne egy másik ember csak a személyisége miatt szeretni? Az hogy valaki ellenkező nemű, nem kéne azt jelentenie, hogy mindenképp dugni akarok vele.

2023. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Igen, létezik, és nem feltétlenül akar bárki is többet.

40N, akinek vannak férfi barátai

2023. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is létezik, nekem egy csomó fiú barátom van, és kétlem, hogy mindenki akarna tőlem valamit :D
2023. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Mi az, hogy Társad?
2023. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, naponta kb. 10x egyidőben vannak fent messengeren, és szó volt már közös programokról is, bár amennyire tudom, még csak két alkalommal találkoztak, és bár a fickó próbálkozott - bókolgat, utalgat "a többre" ,egyszer búcsúzáskor megölelte Őt - Ő viszonylag távolságtartó, kerüli a "necces" helyzeteket.


#4 Én még mindig szeretem, Társamként gondolok rá, és mindent megteszek, hogy ez viszonzott is legyen újra.

2023. ápr. 6. 12:37
 6/13 anonim válasza:
78%
Van, és nem kell hozzá, hogy extrák legyenek vagy hogy az egyik többet akarjon. De hiába írok példákat, a beszűkült gondolkodású hormontúltengésesek úgysem hisznek benne, számukra nem létezik, én meg megtapasztaltam, hogy létezik. Nem minden heteroszexuális akar rámászni minden ellenkező neműre.
2023. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
80%
Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2023. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Ő már csak az ex-társad, engedd el, mindketten jobban jártok.
2023. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd békén az exed magánéletét.
2023. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

van ugye az hogy "az egyik mindig többet gondol bele a barátságba".


erre vannak olyan kivételek mint:

-mind2 ember a saját neméhez vonzódik

-kapcsolatban van mind2 (bár ez nem mindig ad okot, sajnos, arra, hogy egy ember ne nézzen meg másokat a párján kívül)

-nem tartják vonzónak a másikat egyáltalán (bár ha barátok, akkor a személyiséget vonzónak találják, máskülönben miért lettek barátok. és akkor is kialakulhat valami.)


szerintem megeshet, de ritka.

2023. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!