Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Akikről régen azt hittem hogy a barátaim, otthagytak mert mozgássérült lettem, újakat meg nem találok mert a korombelieknek már mind családjuk van.Hol találhatnék újra barátokat?

2023. okt. 10. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vagyok mozgássérült, mégsincsenek barátaim. :)


Én azt vallom, hogy igazi barátokat az ember maximum 18 éves koráig szerez, utána már legfeljebb csak jó kapcsolatokat ápol.


Nem veled van a probléma, ilyen a társadalom.

2023. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem vagy nagyon magányos emiatt? Amúgy lehet igazad van, de ez olyan rossz hogy ilyen a társadalom.
2023. okt. 10. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2


Néha. De alapjában véve nem. Ez nem jelenti azt, hogy nincsenek emberek akikkel ne beszélgetnék, vagy ne osztanék meg pár dolgot, de összességében tudom hol a határ, mit szabad és mit nem elmondani a másiknak. Ez szimplán abból fakad, hogy 33 évesen tisztában vagyok vele, hogy mindenki éli és menedzseli az életét. Nem hibáztatom őket sem, ha lenne családom, valószínű nekem sem lenne kapacitásom más emberekkel foglalkozni.


Meg kell tanulni egyedül is boldognak lenni. :)

2023. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek barátaim, csak 1db, vele havi 1x találkozom személyesen és ennyi.


Mindenkinek fontosabb volt minden, hirtelen ha barátnője lett valakinek, akkor azzal kellett lenni 0-24-ben, akkor már a barátság nem számított.


Tudom, hogy ilyen az élet, de ezeket mind megjegyzem, én nem neheztelek senkire ezért, de senki ne számítson tőlem semmire ha már nem lesz meg nekik a barátnő.


Nekem is van mégis tudnék időt szakítani barátokra.

2023. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
mert nem vagyok ott
2023. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
de ha ott leszek, eskü leszek a barátod
2023. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!